13.10.2020. Covid ierobežojumi TC Ādaži

13-10-2020

 

13.10.2020. (publicēts)

Sakarā ar COVID-19 stingrāku ierobežojumu noteikšanu, no 13.oktobra stājas spēkā TC Ādaži iekšējie kārtības noteikumi par Tenisa centra Ādaži apmeklējumu personām, kas nepiedalās tiešajā treniņu procesā.

  • Bērniem  uz treniņiem Tenisa centrā jāierodas ne ātrāk kā 15minūtes pirms treniņa.
  • Ģērbtuvēs neuzturēties ilgāk kā 5minūtes, ievērot 2m distanci un ģērbtuves kapacitāti, kas norādīta uz ģērbtuves durvīm.  
  • Vecāki jeb pavadošās personas neuzturas Tenisa centra telpās, tajā skaitā balkonos. Bērni, kas jaunāki par 7 gadiem var tikt pavadīti līdz ģērbtuvēm palīdzot sagatavoties treniņam, pēc kā pavadošajai personai bērns ir jāgaida ārpus  TC Ādaži telpām, vai TC Ādaži kafejnīcā, ja tajā ir brīvas sēdvietas.
  • Ja kafejnīcā ir aizņemtas visas sēdvietas, tad TC Ādaži telpas ir jāatstāj un jāuzgaida ārā līdz atbrīvosies sēdvietas.

Noteikumi var tikt mainīti vai papildināti!

© 2014-2023 tenisaskola.lv