Ādažu tenisa skola no 12.maija atsāk organizēt grupas un individuālos treniņus

11-05-2020

Sākot ar 12.maiju Ādažu tenisa skola atsāk savu darbību

  

Labā ziņa ir tā, ka iekštelpu treniņi arī ir atļauti. 

Maijā tenisa grupu treniņi paliek ierastajos laikos ar dažām izmaiņām grupu sastāvos. Dažas grupas ir atceltas un dažām grupām ir pamainījušies grupu treniņu laiki. Arī grupu nosaukumi daudzām grupām ir mainījušies, tāpēc lūdzam pārbaudīt treniņu grafiku:

Grafiks grupām ŠEIT

Individuālos treniņus treneri organizē paši, tāpēc par laikiem interesējaties zvanot trenerim. 

SVARIGĪ ZINĀT!!!

1.Treniņu laiki uz visiem laukumiem būs ar laika nobīdi 10minūtes lai regulētu treniņu grupu plūsmas

Hallē nr.1
1.laukumā 
treniņa sakums 00.minūtē
2.laukumā 
treniņš sāksies 10.minūtē
3.laukumā 
treniņš sāksies 20.minūtē

Hallē nr.2

4.laukumā
 treniņa sakums 00.minūtē
5.laukumā 
treniņš sāksies 10.minūtē
6.laukumā 
treniņš sāksies 20.minūtē

2. Uz treniņu nākt gataviem saģērbtiem sporta tērpos līdzi ņemot maiņas apavus ar ko trenēties iekštelpās. Ģērbtuves izmantot botu pārvilkšanai un virsdrēbju atstāšanai ievērojot 2m distanci. Ja ģērbtuvē ir vairāk par 3 cilvēkiem, tad ir jāuzgaida, kad atbrīvosies telpa. 

3. Uz treniņu ierasties ne ātrāk kā 10min pirms treniņa. Tiem kam treniņš ir beidzies un nav vairs paredzēti treniņi tie neuzturās tenisa centrā. Ir atļauts sēdēt mašīnā vai kafejnīcas zonā, ja to atļauj kafejnīcas ierobežotā kapacitāte. Nekādā gadījumā kafejnīcas zona nav treniņu uzgaidāmā telpa. Uzgaidīt treniņa sākumu var attiecīgās halles balkonā ievērojot 2m distanci.  

4. Bērni, kam nav pilni 7 gadi, diemžēl pagaidām trenēties nevarēs, kamēr nav atcelti pēdējie MK grozījumi par sporta treniņu organizēšanas ierobežojumiem.

 

Āra laukumi:

1) viens no jaunajiem TC Ādaži nosacījumiem, ka treniņa pēdējās 10 minūtes tiks organizētas laukumu sakopšanai, treniņa izmaksas un laukuma īre no tā nemainīsies;

2) Āra tenisita laukumi tiks organizēti ar laika nobīdēm:

1.laukumā treniņa sakums 00.minūtē
2.laukumā treniņš sāksies 10.minūtē
3.laukumā treniņš sāksies 20,minūtē

3) Uz treniņu bērni nāk jau gatavi saģērbti sporta tērpā un āra tenisa botās, līdzi botas iekštelpām, gadījumam, ja būs jāspēlē iekšā.


Fiziskās sagatavotības treniņi:

Atsāksies ar 14.maiju ierastajos laikos. Labos laika apstākļos - virs 12 grādi, bez lietus un peļķēm treniņš notiks skolas stadionā, sliktu laika apstākļu gadījumā - sporta kompleksā

No jūnija sporta grupām / sacensību spēlētājiem fiziskie notiks rīta pirmajā daļā - pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās.

 

Neskaidrību gadījumā lūdzu zvaniet - 26017878

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv