Ādažu tenisa skolas reorganizācija un jaunās sezonas iesākšana

20-08-2020

Informējam, ka sākot ar 17.augustu, Ādažu tenisa skola ir uzsākusi reorganizāciju. Mainīsies treneru sastāvs un Tenisa skolas juridiskā struktūra.

Par treneru sastāvu - divas treneres Anete Zābere un Alise Vaidere ir paziņojušas par nodalīšanos no Ādažu tenisa skolas un vēlmi pašām uzsākt savu darbību.

Turpmāk no 2020.gada 2.septembra mūsu treneru komandai pievienosies viens no Latvijā pieprasītākajiem treneriem - Edijs Dolnieks.

Ādažu tenisa skolas pamattreneru sastāvs tenisā: Agnese Krūmiņliepa, Ilze Sautiņa, Alvis Tabors, Ivars Mellups, Kārlis Kalniņš, Edijs Dolnieks
Palīgtreneri tenisā: Jurijs Panteļejevs, Zane Liepiņa
Sākuma sagatavošans grupas treneri pirmsskolas izglītības iestādēs un Tenisa skolā: Māris Stumbiņš, Līga Pastore-Kviese, Zane Liepiņa
Fiziskās sagatavotības treneri
: Jānis Razgalis un Māris Stumbiņš
Fizioterapeite: Beāte Brokāne

Ādažu tenisa skolai ir sastādīts / atjaunots sadarbības līgums ar Tenisa centru Ādaži, kas paredz, ka Tenisa skolas pārvaldībā ir 6 tenisa laukumi darba dienās no plkst.14:00-19:00. Stundas paredzētas bērnu grupu un individuālajām nodarbībam, lai sekmētu arī turpmāko TC Ādaži un Ādažu tenisa skolas attīstību.

Informējam arī par to, ka Anetes un Alises grupu nodarbības pārņems citi Ādažu tenisa skolas treneri. Ierastos individuālos tenisa treniņus pie Anetes un Alise bērniem būs vai nu jāņem pie cita Ādažu tenisa skolas trenera vai arī jāturpina sadarbība ar trenerēm - ārpus Tenisa centra Ādaži vai citos darba dienu laikos, kad nenotiek Ādažu tenisa skolas nodarbības.

Treniņu grafiku publicēšana plānojas no 24. līdz 27.augustam. Vispirms tiks sastādīti fiziskās sagatavotības un grupu nodarbības un vadoties pēc tām individuālie treniņi un pēc nepieciešamības fizioterapijas nodarbības. Pirmsskolas izglītības iestādes nodarbības tenisā plānojas atsākt ar oktobri līdz ko būs izsludināta pieteikšanās un noslēgti nomas līgumi ar Ādažu domi. 

Reorganizācija un treniņu maksas 

Pakāpeniski Ādažu tenisa skola reorganizēsies un no Oktobra mēneša būs jaunas treniņu maksas. Cenu kāpums būs saistīts ar to, ka vēlamies sociāli nodrošināt trenerus un likvidēt Mikrouzņēmumu. Par bērnu pamatgrupu treniņiem, kas apmeklē grupu nodarbības 2x/nedēļā būs cenu kāpums par 10Eur mēnesī. Līdzšinējo 80 Eur vietā būs 90 Eur/ mēnesī. Sporta grupām vēl tiks veikti atsevišķi aprēķini. Treneriem samazināsies grupu stundu likme par 2Eur/h. Uz oktobra mēnesi ir plānots, ka Ādažu pašvaldība apstiprinās Ādažu tenisa skolas interešu izglītības programmu un vecāki varēs gada beigās prasīt par interešu izglītības nodarbībam saņemt no VID nodokļu pārmaksu, kas kompensēs līdzīgu daļu, kas paredzēta treniņu izmaksu kāpumā. 

Nākamnedēļ turpināsim informēt par grafikiem un pakāpenisko reorganizācijas gaitu un juridiskajām formalitātēm.

31.augustā un 1. septembrī Tenisa skola atvelk elpu pirms jaunās sezonas un grupu treniņi nenotiks! 

Cerot uz veiksmīgu sadarbību,

Ādažu tenisa skolas
treneru komanda

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv