Aktuālais info uz 23.11.2015.

23-11-2015

1. 2015.gada 10.oktobrī tika mainīti treniņu procesa iekšējie kārtības noteikumi, kur par nenotikušiem treniņiem 10Eur vietā ir 5Eur atlaide.

2. Decembrī Ādažu tenisa skolas grupas treniņi nenotiks un būs svētku dienas 24.,25.,31.12. un 2016.gada 1.janvārī. Sākot ar 4.janvāri atsāksim strādāt.

3. Dažām grupām svētku dēļ izkritīs treniņi un būs mazāk nekā 8 treniņi mēnesī, tas ir 7treniņi, līdz ar to par nenotikušo astoto treniņu būs 5Eur atlaide bērniem, kas apmeklē grupu ceturtdienā vai piektdienā. Grupas, kam paredzēta 5Eur atlaide decembrī - R3, R5, R7, R11, O5, O9, Y5, Kadagas PII, Ādažu PII un 7,50Eur atlaide - G1, G3, Y2 grupām, jo treniņš ir 1,5stundu. 

4. TC Ādaži 13.decembrī notiks ikgadējais Ziemassvētku pasākums bērniem.

Katru gadu Ziemassvētku programmā tiek rīkotas sacensības, bet sakarā ar lielo bērnu skaitu vienā dienā to nav iespējams izdarīt, tāpēc no 8.-10.decembrim bērniem tiks rīkota Ziemassvētku kausa izcīņa jeb sacensības, kuru laikā treniņi no plkst.15:00-19:00 varētu tikt atcelti. Sacensības notiks neatkarīgi no tā vai bērns prot spēlēt vai nē, tas ir, ja bērns vēl nav apguvis tenisa spēli, tad viņam notiks sacensības uz precizitāti sitot sitienus noteiktās mērķzonās. Bērnudārza bērniem mini sacensības notiks nodarbības ietvaros - 10.12.-Kadagas PII un 11.12.-Ādažu PII un uz pasākuma svinīgo daļu būs aicināti 13.decembra svētdienā Tenisa centrā Ādaži, Gaujas iela 26. Ziemassvētku sacensības būs bezmaksas un visi treneri būs iesaistīti tiesāšanas un organizatoriskos darbos. Un kā jau tika minēts svinīgā daļa un Ziemassvētku izcīnītie kausi un medaļas tiks pasniegti svinīgajā svētdienā - 13.decembrī. Šogad ir arī plānots ieviest jaunu tradīciju - pasniegt piemiņas balvu vai iespējams ceļojošo kausu - gada labākajam Ādažu tenisa skolas spēlētājam. 

Pieteikties uz Ziemassvētku pasākumu var arī elektroniski šeit!

5. Šogad decembris ir tas mēnesis, kad notiks sporta medicīnas pārbaudes no 7. līdz 18.datumam. Centīsimies jūsu bērnam pārbaudes ielikt tajās dienās, lai neiekristu treniņi un sacensību diena. Saraksti ar dienām un laikiem šonedēļ tiks izziņoti. Rēķinaties ar to, ka pārbaužu dēļ bērniem var nākties kavēt skolu. 

6. Pievēršiet lūdzu uzmanību, ka iepriekšējā mājas lapas jaunumā ar nosaukumu - "Priecīgus valsts svētkus" ir izvietoti linki, kur var aplūkot šī gada visas nometņu bildes, kuras varēs lejupielādēt līdz 1.decembrim.

7. Ziemassvēku pasākuma nodrošinājums - 

1) Tenisa centrs Ādaži - nodrošina telpas svinīgajam pasākumam par velti, kā arī daļēji sedz Ziemassvētku dāvanas un mielastu bērniem.

2) Ādažu tenisa skolas un Tennis Tour treneri - bezmaksas iesaistīsies visos Ziemassvētku pasākuma organizēšanas darbos, jo tas ir mūsu pienākums radīt bērniem svētku sajūtu kopā ar mums. Bērni ne tikai ir kopā ar mums ikdienas treniņos, bet arī svētkos, nometnēs un citos pasākumos. Tā ir piederība tenisa kopienai. :)

3) Bērnu vecāki - tie esat Jūs, kas palīdz šo pasākumu bērniem līdz galam noorganizēt ar līdzfinansējumu dāvanām un pasākuma programmas plānošanai un organizācijai. Jūsu ir tik daudz, tāpēc lūdzam jūs atsaukties, ja spējat mums palīdzēt šādos 13.decembra organizatoriskos jautājumos:

  • skaņas aparatūra un bezvadu mikrafons (nepieciešamā platība ir tenisa halle).
  • 2 fotogrāfi no 10-13 (svinīgā daļa bērniem vecumā līdz 9 gadi)
  • 1 fotogrāfs no 14 - 17 (svinīgā daļa bērniem vecumā no 9-15gadi)
  • Mākslīgā Ziemassvētku egle uz tenisa laukuma (vēlams liela)
  • Plastikāta plakāta drukāšanas darbi (~2x2m plakāts foto stūrītim)

Ja kāds spēs palīdzēt kādā no iepriekš minētajiem punktiem, tad protams, ka dalības maksa bērnam par piedalīšanos pasākumā nebūs jāmaksā. Novērtēsim jebkuru palīdzību svētku organizēšanas darbos.

Ja ir kādi jautājumi vai neskaidrības, tad zvaniet - 26017878

Ādažu tenisa skola

 

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv