Aktualitātes - 18.11.2016.

18-11-2016

1. Svētku dienas, nenotikušie treniņi - ja svētku dienas iekrīt darba dienās, tad tenisa skolas grupas treniņi attiecīgajā dienā nenotiek. Ja svētku dienu vai jebkādu citu apstākļu dēļ grupas treniņi nenotiek, tad nenotikušie treniņi kompensējas tikai tādā gadījumā, ja ir mazāk kā 8 treniņi mēnesī. Šis noteikums nav jaunums, bet gan atgādinājums. Sīkāk lasīt - Tenisa skolas noteikumos (papildināti 18.12.2016.).

2. Sākot ar 2017.gada 1.janvāri grupas treniņu maksa palielinās - kā jau tika minēts mūsu mājas lapā, 25.augustā, ka sakarā ar paredzētajām Mikrouzņēmuma izmaiņām tiks palielināta treniņu maksa. Veicot aprēķinus, tiks samazināta arī treneru stundas likme, kā arī ir jau ievirzītas sarunas ar TC Ādaži vadību par iespējamo kortu nomu atlaidi bērnu grupām. Treniņu maksa grupām tiks palielināta par 10Eur, sporta grupām proporcionāli stundu skaitam (bērnudārza pulciņiem un tiem kas apmeklē treniņus 1xnedēļā maksa palielinās par 5Eur). Zemāk tabulā ar sarkanu atzīmēts sporta grupu maksa sākot ar 2017.gada 1.janvāri:

3. Ziemassvētku pasākums un sacensības bērniem un jauniešiem - Ziemassvētku pasākums un Z-ku sacensībās tie ir divi atsevišķi pasākumi. Šogad tiks ieviests arī jaunums - "Ziemassvētku fonda nauda" - tā ir nauda, par kuru tiks nodrošināta katram bērnam un jaunietim Ziemassvētku dāvana, kas sarūpēta no TC Ādaži un Ādažu tenisa skolas personāla. Fonda nauda būs jāiemaksā visiem Ādažu tenisa skolas spēlētājiem neatkarīgi no Ziemassvētku pasākuma un sacensību dalības. Tas nozīmē, ka šogad par 7Eur - katrs Ādažu tenisa skolas spēlētājs varēs:

1)saņemt Z-ku dāvanu
2)piedalīties Z-ku pasākumā
3)piedalīties Z-ku sacensībās (ja būs iekļauts sacensību dalībnieku sarakstā)  

4. Ziemassvētku pasākuma afiša un pieteikšanās:

 

5. Ziemassvētku sacensību datums, laiks, vecuma grupa un pieteikšanās:

 

PRIECĪGUS VALSTS SVĒTKUS!

© 2014-2023 tenisaskola.lv