Āra tenisa treniņi un citas aktivitātes.

30-12-2020

Āra treniņi - Teniss, fiziskās sagatavotība u.c.aktivitātes.

 

 

Laika periods: no 4.-25.janvārim, vai kamēr spēkā covid ierobežojumi un nevar spēlēt tenisu iekštelpās.

Mērķi:

  • covid ierobežojumu laikā, kamēr nevar spēlēt tenisu iekštelpās, nodrošināt bērniem un jauniešiem sporta aktivitātes tajā skaitā tenisu
  • lai atgriešanās process ierastajās tenisa gaitās būtu vieglāks
  • izkustēšanās svaigā gaisā dažādos laika apstākļos
  • komunikācija ar citiem bērniem
  • nezūdošs kontakts ar treneriem un tenisa skolu
  • jautra laika pavadīšana

Grupu sastāvs: ievērojot visus drošības pasākumus un MK noteikumus. Vienas treniņu grupas sastāvs: 1treneris, 3-10 bērni. Paredzēts bērnus sadalīt pa vecumiem un pa līmeņiem. Optimālais daudzums 4 bērni uz 1 treneri. 

Grupu treniņu dienas un laiki:

Pirmdienas, otrdienas un ceturtdienas. Pēc aptaujas rezultātiem katrai vecuma grupai ir salikti savi laiki. Skolniekiem, kam ir attālinātās mācības, grupu treniņu laiki sākot no 16:00-19:00. 

Par sava bērna treniņu laikiem varat vaicāt zvanot vai rakstot sms - 26017878.

Apģērbs un apavi: līdzi jāņem mugursoma, kurā iekšā ir rezerves āra botas, auduma cimdi (tenisam) un tenisa rakete. Virsū mitrumizturīgs apģērbs, zem tā atbilstoši laika apstākļiem termoveļa vai garais sporta treniņtērps. Apaviem arī jābūt mitrumizturīgiem, bet lai viegli pārvietoties, tie var arī būt zābaki ar neslīdošu zoli, cimdi – mitrumizturīgie.

Ierašanās uz treniņu: ierašanās un reģistrēšanās tenisa centra otrā pusē 10min pirms paredzētā treniņa. Var piebraukt ar mašīnu, bet mašīnu ilgstošākai stāvēšanai novietojam blakus Kultūras centram. Lūgums vecākus neuzturēties tuvumā treniņu zonām, lai neveicinātu MK pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumus. 

Cena: 10 eur - 1st / 1,5st (treniņa garums atkarīgs no bērnu vecuma un līmeņa)

Treniņu izmaksās iekļaujas - trenera atalgojums, administratīvās izmaksas, inventārs āra treniņiem, prožektoru lampas un elektrība, sporta laukumu zonas uzturēšanas izmaksas (mitrumizturīgās plēves, smiltis pret slīdi) u.c.izdevumi.

Pieteikšanās:  telefoniski zvanot vai sms veidā - 26017878.  

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv