Ārkārtas situācijas laikā - treniņi individuāli

10-11-2020

Šodien 10.novembrī tika precizēta informācija no attiecīgajām institūcijām pēc kādiem individuālā treniņa moduļiem varam turpmāk strādāt.

No 10.novembra visi tenisa treniņi norisināsies tikai individuāli. Visi savus treniņus piesaka telefoniski vismaz 1 dienu iepriekš vai arī ātrāk.

Pašreizējais mērķis ir nepārtraukt tenisu un nodrošināt katram kam nav individuālie treniņi vismaz 1 individuālo treniņu nedēļā.

Ja bērni nāk uz individuālo treniņu ierastajā grupu treniņu laikā, tad par šiem treniņiem rēķins tiks piestādīts mēneša beigās. Maksa pilnīgi visiem arī mazajām Red grupām tiks sastādīts vadoties pēc faktiski notikušajiem treniņiem maksājot pēc individuālo treniņu cenām. 

Red grupu individuālos treniņus var pieteikt gan 30min, gan 1st viss atkarīgs no pieprasījuma. Dienu iepriekš pirms pieteiktā treniņa tiks publicēts individuālo treniņu grafiks. Katram jāpārliecinās vai nākamā dienā individuālais treniņš tiešām notiks. 

Red grupu bērniem treniņi notiks tikai - Treneris +1 spēlētājs (30min / 1st) - 4.individuālā treniņa modelis, pieņemot izņēmumu, ka pret 1 treneri spēlē 2 bērni no vienas mājsaimniecības.

Visiem pārējiem grupu bērniem  - būs iespējami 3 Individuālo treniņu modeļi

Veidojot Individuālo treniņu cenu tiek ņemts vērā - laiks (30min/1st/1,5st) un bērnu skaits uz laukuma u.c.faktori piedāvājot vienu no četriem individuālā treniņa modeļiem!

Individuālo treniņu cenas:

Red grupas - uz mazajiem Red laukumiem
30min -
 23Eur (4xmēnesī - 92Eur)
1st - 3
3Eur  (4xmēnesī - 132Eur)

Lielais tenisa laukums

1 stunda - 48 Eur (pielietojot 3.individuālā treniņa modeli24Eur/stundā)
1,5 stunda - 72 Eur 
(pielietojot 3.individuālā treniņa modeli - 36Eur/1,5 stunda)
 
Cenā iekļaujas tenisa laukums, trenera alga, nodokļi, bumbas un administratīvās izmaksas! 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv