Coronavid-19 informācija un treniņi

13-03-2020

Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas stāvokli, Ādažu tenisa skola un Tenisa centrs Ādaži informē, ka saistībā ar koronavīrusa un tā izraisītās slimības "Covid-19" globālas pandēmijas apmērus, tiek atcelti visi tuvākajā laikā plānotie Latvijas tenisa savienības un starptautiskie turnīri.

Ādažu tenisa skolas organizētie grupas treniņi ir atcelti uz nenoteiktu laiku (papildināts 16.03.)

Savukārt individuālos treniņus vēl neatceļas un tos var apmeklēt vienojoties ar treneri par laiku.


Pēc pagaidu pieņemtajiem mēriem privātie sporta klubi jeb tenisa bāzes var turpināt savu darbību un Ādažu tenisa skolai nav juridiska pamata pārtraukt savu darbību, jo mēs neīstenojam interešu izglītības programmu un neesam profesionālas ievirzes sporta skola.

Lai tuvākajā laikā apmeklētu grupas un individuālos treniņus pie Tenisa centra Ādaži administrācijas vecākiem ir jāaizpilda veidlapa par Coronavid-19. Var arī veidlapu aizpildīt mājās un iedot līdzi bērnam uz treniņu. Veidlapa

Lai gūtu pilnīgu informāciju un varētu plānot treniņus uz priekšu, ir steidzamā kārtā līdz sestdienai jāaizpilda anketa, lai līdz pirmdienai varam apkopot informāciju par to cik bērni taisās apmeklēt treniņus brīvlaika nedēļā un nedēļu pēc brīvlaika. Gadijumā, ja apmeklējums un grupas būs pustukšas tad attiecīgos grupas treniņus atcelsim un par to mēs informēsim īsziņas veidā. Tie kas trenējas tikai individuāli, par to vai apmeklēsiet individuālās nodarbības informējiet katrs pats savu treneri.

13.martā treniņi notiek ierastajā režīmā, arī tām grupām un bērniem, kuriem tika atcelti treniņi pēc plkst.18:00 dēļ starptautiskajām sacensībām.

Pirmsskolas izglītības iestādēs Kadagā un Ādažos tenisa pulciņi tiek atcelti līdz 14.aprīlim. Attiecīgi aprīli tiks veikti pārrēķini.

Bērnu mazās grupas, kur apgrozās vislielākais skaits grupās plkst.18:00, ir doma nākt uz grupām 1x nedēļa sadalot plūsmu, ka puse no grupas nāk 1 dienā un otra puse nāk otrā dienā. Par to vēl infromēsim, kad būs aizpildītas anketas.

Ar bērniem strādās tikai tie treneri kuri nav bijuši Coronavid-19 skartajās teritorijās un kuriem nav bijusi saskarsme ar šīm personām, kas ir atgriezušas no Coronavid-19 valstīm.

ANKETA - jāaizpilda visiem, izņemot tos vecākus, kuru bērni apmeklē tenisa pulciņus tikai pirmsskolas izglītības iestādē un kuri treniņus apmeklē tikai individuāli!!! (drīzumā bus izgatavota)

© 2014-2023 tenisaskola.lv