Covid-19 ierobežojumi un treniņu organizācija

15-10-2020

Publicēts 15.10.2020

Sakarā ar Covid-19 ierobežojumiem, turpmāk Tenisa centrā "Ādaži" no 17.oktobra līdz 6.novembrim mainīsies treniņu organizācijas process tenisa grupu treniņiem.

Tenisa grupu treniņu vietā ierastajos laikos tiek plānots organizēt grupas fiziskās sagatavotības treniņi ārā 25min + 30min individuālie treniņi = par grupu nodarbību cenu. Par sīkāku treniņu procesa izklāstu informēsim 19.oktobrī, pirmdien.  

2020. gada 13. oktobrī valdībā pieņemtie grozījumi noteikumos par epidemioloģiskās drošības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai paredz – no 2020. gada 17. oktobra līdz 6. novembrim organizētiem sporta treniņiem (nodarbībām) jānorisinās ārtelpās, individuāli vai attālināti.
 
Interešu izglītība var tikt organizēta individuāli vai attālināti. Tas nozīmē, ka pagaidām tenisa nodarbības Kadagas "Mežavēji" un Ādažu "Strautiņš" bērnudārzos līdz 6.novembrim nenotiks.
 
No 2020. gada 17. oktobra līdz 6. novembrim aizliegts organizēt sporta pasākumus. Aizliegums neattiecas uz starptautiskiem sporta pasākumiem, kā arī komandu sporta spēļu augstāko līgu komandu sporta sacensībām pieaugušajiem.

Tāpat Latvijā norisinās plānoties jauniešu starptautiskie turnīri, taču bez skatītājiem un tikai ar vienu pavadošo personu spēlētajam, kas var ienākt bāzē turnīra laikā.


JAUNUMI - Tenisa skolai oficiāli ir apstiprināta Interešu izglītības programma, tie kas trenējas grupās un vēlas turpmāk no VID atgriezt nodokļu pārmaksu - ir jānoslēdz līgums, kas no 21.oktobra būs pieejams pie Tenisa centra Ādaži administrācijas. Maksājumi jāveic un līgumā ir jābūt norādītiem šādiem rekvizītiem: 

Bērnu un jauniešu tenisa atbalsta biedrība 
Reģ.nr.40008219686
Swedbank
LV65HABA0551037910230

 

TURPINAM ARĪ IEVĒROT IEPRIEKŠ PUBLICETOS TC ĀDAŽI noteikumus

13.10.2020. (publicēts)

Sakarā ar COVID-19 stingrāku ierobežojumu noteikšanu, no 10.oktobra stājas spēkā TC Ādaži iekšējie kārtības noteikumi par Tenisa centra Ādaži apmeklējumu personām, kas nepiedalās tiešajā treniņu procesā.

  • Bērniem  uz treniņiem Tenisa centrā jāierodas ne ātrāk kā 15minūtes pirms treniņa.
  • Ģērbtuvēs neuzturēties ilgāk kā 5minūtes, ievērot 2m distanci un ģērbtuves kapacitāti, kas norādīta uz ģērbtuves durvīm.  
  • Vecāki jeb pavadošās personas neuzturas Tenisa centra telpās, tajā skaitā balkonos. Bērni, kas jaunāki par 7 gadiem var tikt pavadīti līdz ģērbtuvēm palīdzot sagatavoties treniņam, pēc kā pavadošajai personai bērns ir jāgaida ārpus  TC Ādaži telpām, vai TC Ādaži kafejnīcā, ja tajā ir brīvas sēdvietas.
  • Ja kafejnīcā ir aizņemtas visas sēdvietas, tad TC Ādaži telpas ir jāatstāj un jāuzgaida ārā līdz atbrīvosies sēdvietas.

Noteikumi var tikt mainīti vai papildināti!

Ceram uz Jūsu sapratni un uz Tenisa centra Ādazi iekšējo noteikumu ievērošanu, lai mēs Ādažu tenisa skola varam turpināt strādat. Mūsu galvenais uzdevums saglabāt treniņu procesus, lai bērni organizēti var turpināt trenēties treneru pavadība. Veselību, izturību un pozitīvu noskaņojumu!

 

Ādažu tenisa skolas treneri

© 2014-2023 tenisaskola.lv