Decembra pasākumi un Z-ku sacensības 2019

27-11-2019

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, visiem Ādažu tenisa skolas audzēkņiem pie treniņu Decembra maksas būs pielikta klāt Ziemassvētku maksa - 5 Eur. To piemaksā neatkarīgi no tā vai bērns piedalās vai nepiedālās kādā no mūsu rīkotajiem Ziemassvētku pasākumiem. Katrs bērns tiek nodrošināts ar TC Ādaži un Ādažu tenisa skolas sarūpētu Ziemassvētku saldumu paciņu un simbolisku prezentdāvaniņu.

Lūgums visiem sniegt savu atbildi par bērnu dalību pasākumos līdz 6.decembrim, lai varam apzināt dalībnieku skaitu!!!

Arī ja nepiedalīsieties nevienā no pasākumiem, tik un tā sniedziet atbildi, lai nebūtu jātērē laika resursi, lai Jūs apzvanītu.

Tie bērni kas trenējas Tenisa centrā Ādaži un neveic tenisa skolai maksājumus, bet vēlas piedalīties kādā no pasākumiem - tad maksu 5 Eur var samaksāt pie TC Ādaži administrācijas!


Ziemassvētku skolēnu brīvlaikā treniņi Decembrī un Janvārī nenotiks: sarkanajos datumos 24.,25.,26. un 31.decembrī un 1.janvārī, kā arī ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad bērni maz apmeklē treniņus laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, tādēļ arī 27.un 30.decembrī nenotiks grupas tenisa treniņi, tā vietā tiks organizētas bez dalības maksas Ziemassvētku sacensības 14.un 15.decembrī.

Pārrēķins par decembri būs Janvārī, kurā 1 nodarbība netiks kompensēta, gadījumā, ja bērns apmeklēs Ziemassvētku draudzības spēles/ Ziemassvētku sacensības 14. vai 15.decembrī, vai attiecīgi treniņu laikā rīkotās mini-sacensības ar balvām, diplomiem un medaļām. 

Dažām grupām Ziemassvētku sacensības tiks organizētas treniņa laikā - 17.decembrī - R4 grupa, 18.decembrī - R3, R5, O5 grupas. Grupu sarakstus ar bērnu vārdiem kuriem sacensības tiks organizētas treniņu laikā var aplūkot šeit


Pasākums nr.1 - TC Ādaži Ziemassvētku pasākums bērniem (4 līdz 8 gadi)

Jāpiesakas līdz 7.decembrim pie TC Ādaži administrācijas klātienē vai telefoniski - 29447407

Sīkāks info plakātā:


 

Pasākums nr.2 -  TC Ādaži Ziemassvētku sacensības bērniem un jauniešiemSacensību dienas un laiki

14. un 15.decembrī norisināsies Ziemassvētku sacensības visām vecuma grupām, izņemot pašu mazākos, kas vēl nav gatavi tām. Pieteikšanās pie Tenisa centra Ādaži administratores klātienē vai telefoniski - 29447407. 

Lūgums visiem sniegt savu atbildi par bērnu dalību pasākumos līdz 6.decembrim, lai varam apzināt dalībnieku skaitu!!!

Novēlam notikumiem bagātus un sirsnīgus svētkus!
Ādažu tenisa skola

 

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv