Diennakts nometne Saulkrastos

20-07-2013

Ādažu tenisa skolas nometne ir noslēgusies. Neskatoties uz to, ka tā ir pirmā diennakts nometne, uzskatam, ka tā ir noritējusi veiksmīgi.

Pirmais vakars ikvienam bija stresains, gan vecākiem, kas atstāj savus bērnus pirmos reizi, gan mums kā pedagogiem uztraucoties, lai viss noritētu gludi un bērniem patiktu.

Kopā nometnē piedalijās 27 bērni. Bērni tika izguldināti 10 vietīgās mājiņās kā arī lielajā viesu nama mājā, kur gulēja mazākie bērni.

Katru rītu bērni agri cēlās, lai piedalītos rīta rosmē. Centāmies istabiņās uzturēt kārtību, it sevišķi mazāko dalībnieku istabiņās. Bija arī dienas, kur vērtējām ar atzīmēm istabiņu un apkārtnes kārtību. Ar vienu punktu meiteņu istabiņa tomēr bija kārtīgāka.

Katras dienas kārtībā lielākajiem bija 2 tenisa treniņi dienā un mazākajiem 1 reizi dienā.

Lielākajiem nedēļas garumā tiks organizēta "Aizvēju Vimbldona". Arī mazie otrajā dienas daļā tika vērtēti dažādu tenisa elementu precizitātē - kas saucās "Aizvēju teniss".

Katru dienu visās grupās notika viens no "Aizvēju pieccīņas" elementiem - lecamaukla, biatlons, eglīte, tāllēkšana un fotoorientēšanās.

Katru vakaru dzērām tēju un gājām gulēt. Protams pirmajā naktī ilgi istabiņās vēl bija dzirdamas nakts sarunas, kas ir normāla parādība jebkurā diennakts nometnē, bet pārējās naktīs bērni bija nokausēti un ļoti ātri aizmiga.

Bērniem tika vakaros arī organizētas spēles, tādas kā "Bingo" uz saldumiem un spēle"Saderēsim", kur bērnu komandas lika likmes, vai konkrēts bērns no citas dalībnieku komandas spēs izpildīt uzdevumu, kas rakstīts spēles kartiņā.

Protams, kas gan diennakts nometne būtu bez nakts trasītes.

Trasītei bija sava leģenda par Ernestu Gulbi, kas pirms 20 gadiem arī ir gājis kopā ar treneri Alise nakts trasē un veicis dažādus uzdevumus, kas ir ļavis Ernestam kļūt par labu spēlētāju un Alisei par labu treneri.

Nakts trasītē bērniem veicot uzdevumus bija jāiegūst šādas īpašības - intelekts ("spainis"), koordinācija ("laso"),  drosme ("zirnekļu tīkls"+spoks), komandas sadarbība ("slēpes") un veiklība ("SOS signāls").

Uzdevumus bērni veica visus, bet bez bailēm neiztika, jo mežā bija gan spoks, gan veca večiņa uz ko bērni reaģēja dažādi, cits aiz bailēm ķeroties pie rokas pieaugušajiem, cits aicinot draudzēties. :) Nākamā rītā vēljoprojām bērni nevarēja nomierināties un saprast, kurš gan bija pārģērbies par veco večiņu un spoku.

Ar laiku bija ļoti labi noveicies, visas dienas spīdēja saule un mēs gājām uz jūru, gan trenēties, gan peldēties. Vienīgi pēdējā dienā lietus nedaudz mainīja mūsu plānus, jo dienas pārgājiena un peldēšanas vietā nācās organizēt talantu šovu:

Mūsu tenisistiem ir ne tikai tenisa iemaņas, bet viņi spēj arī dziedāt:

Pēdējā dienā visi bērni tika apbalvoti ar medaļām un daži bērni ar kausiem.

Šeit var aplūkot dažas bērnu atsauksmes:

Domājams, ka šī nometne bērniem paliks spilgti atmiņā vēl ilgi. Arī treneriem bija patīkami redzēt bērnus pavisam citā rakstura šķautnē, jo ikdienas treniņu steigā nav iespējams bērnus iepazīt tik tuvu kā to piedāvā diennakts nometne. Daudzi bērni pārsteidza ar uzdrīkstēšanos, daži ar savu aktiermākslu un citi klusie ūdeņi ar dažādiem negaidītiem izgājieniem.

Vairāk bildes no diennakts nometnes Saulkrastos var aplūkot un ielādēt šeit:

http://failiem.lv/u/wyjdaff

http://failiem.lv/u/vrtlokz

 

Tie, kas apmeklēja dienas nometni TC "Ādaži", fotogrāfijas var ielādēt un aplūkot šeit:

http://failiem.lv/u/jfqyvjy

http://failiem.lv/u/cisnegh

 

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv