Helovīna turnīra rezultāti 2012

06-11-2012

Helovīna turnīrs 3 dažādu līmeņu grupās ir veiksmīgi noritējis! Kopā turnīrā piedalijās 16 Red, 10 Orange un 13 Green grupas dalībnieki.

Sacensību rezultātus Jūs varat aplūkot Excel tabulā:

31.oktobrī tika organizēts Helovīna svētku gājiens, kurā piedalijās 10 bērni, kas bija pārvērtušies spokos, raganās, velnos u.c. Helovīna tērpos. Neskatoties uz samērā lielo aukstumu, bērni atgriezās ar saldumiem pilnām rokām.

Uz Helovīniem tika organizēti 2 konkursi. Veins bija zīmējuma konkurss un otrs bija konkurss "Izgreb ķirbi". Zīmējuma konkursā uzvarēja Gustavs Kilbloks un Ķirbja grebšanā uzvarēja lielākais ķirbis, ko bija izgrebis Andrejs Kravčenko, kas arī saņēma Dāvanu karti 1 stundas apmeklējuma TC "Ādaži".

Bildes no sacensībām Jūs varat aplūkot mūsu Fotogalerijā "Helovīna turnīrs 2012".

Ielādēt lielformāta bildes savā datorā Jūs varat šeit: http://failiem.lv/u/jhgolin

© 2014-2023 tenisaskola.lv