Individuālie treniņi

14-09-2020

Informējam par TC Ādaži noteikumiem, kas skar individuālos treniņus, kas ir Ādažu tenisa skolas laikā no 14:00-19:00 un pēc plkst.19:00.

Tenisa skolas laiks tas ir pieprasīts laiks, kad visi 6 tenisa laukumi ir rezervēti un nav pieejami citiem tenisu spēlēt gribētājiem. Šogad Tenisa centrs Ādaži vēlas sadarbībā ar Tenisa skolas palīdzību izskaust gadījumus par nesavlaicīgiem laukumu rezervācijas atteikumiem. Par nesavlaicīgu atteikumu, klientam ir jāmaksā 100% apmērā laukuma noma. 

Nesavlaicīgs atteikums - tas ir atteikums, kas pieteikts jeb paziņots aktuālajā treniņa dienā. Ja atteikums saņemts aktuālajā dienā veselības dēļ, tad uzrādot ārsta zīmi laukums nav jāapmaksā.  

Laukums jāatsaka sūtot sms uz TC Ādazi tel.nr.29447407 ar atteikumu - ja iepriekšējā dienā, tad bez paskaidrojuma, ja aktuālajā treniņa dienā, tad atteikumā jāmin iemesls, piemēram, veselības dēļ vai citi apstākļi.

Ir svarīgi veikt atteikumu ar sms palīdzību, jo tādā veidā ir pierādāms fakts, ka atteikums ir veikts savlaicīgi.

Vēl ir pieejami brīvi laiki individuālajiem treniņiem pie attiecīgajiem Ādažu tenisa skolas treneriem:

 

Par pieejamiem laikiem zvaniet attiecīgajam trenerim - http://tenisaskola.lv/lv/contact/treneri/

Individuālā treniņa nozīme jeb nepieciešamība tenisā.

- Visbiežāk individuālos treniņus Tenisa skolas treneri piedāvā neilgi pirms tam, kad bērns sāk apmeklēt oficiālās tenisa sacensības. Individuālie treniņi palīdz labāk sakopt bērnam tehniku un ļauj labāk sagatavoties gaidāmajām sacensībām. Arī konkurētspēja palielinās un Ādažu tenisa skolai ir jānodrošina līdzvērtīga konkurence sacensībās, jo individuālos treniņus piekopj visi tenisa klubi.

- Retos gadījumos, kad bērns nevēlas vai nespēj iekļauties treniņu grupās, arī tad tiek piedāvāts pamēģināt individuālos treniņus.  

- Piedāvājam arī ind.treniņus tādos gadījumos, ja bērns netiek līdzi savas grupas līmenim vai vienkārši ir vēlme intensīvāk pilnveidot prasmes tenisā.

Individuālos treniņus iesakām no 6/7 gadu vecuma. Neiesakam ņemt tikai individuālos treniņus, paralēli arī tiem vajag trenēties grupās, jo bērnam vajag komunikāciju un saspēles ar vienaudžiem, ko nevar aizstāt treneris. 6-7 gados bērniem īsti neinteresē tehnika, viņiem interesē pati spēle, tāpēc individuālie treniņi ir jāmiksē ar grupas treniņiem. Vienvārdsakot individuālie treniņi nevar aizstāt grupas treniņus un otrādi. Individuālos treniņus var ņemt kopā ar citu bērnu, kas ir līdzvērtīgs attiecīgajam bērnam pēc spēles līmeņa. Individuālie treniņi pārī padara treniņu interesantāku bērnam un vecākiem samazinās treniņu izmaksas par laukumu nomu un trenera darbu.

 

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv