Jaunie grafiki un jaunās sezonas iesākšana 2015/2016

26-08-2015

1. Nākam pirmdien 31.08. un otrdien 1.09. uzsākot jauno skolas un treniņu sezonu grupas treniņi nenotiks.

2. Sakarā ar to, ka jaunās halles 3 korti vēl nav nodoti ekspluatācijā, tad dažām grupām pirmās divas septembra nedēļas būs jāspēlē uz ārā laukumiem, un lietus gadījumā treniņi tiks atcelti sekojošām grupām:
Pirmdiena: O2, G2, Y4
Otrdiena: G6 un fiziskais (lietus gadījumā)
Trešdiena: O3, O5, G2, G5,
Ceturtdiena: O4
Piektdiena: R5, R11, O6, G3, Y6

Par individuālo treniņu izmaiņām interesējaties pie treneriem vai kluba administrācijas.

3. Jaunais grafiks ir spēkā sākot no 2.septembra. Grafiku savam bērnam varat aplūkot ierakstot meklētājā savu bērna vārdu uzvārdu - Ziemas grafiks 2015-2016.  Ja nevarat atrast savam bērnam grafiku, tad lūdzu zvaniet - 26017878 (Lilita). Lūdzu obligāti informējiet, ja norādītajos laikos jūsu bērns netiek, lai varam laicīgi izņemt no grupu sastāva un iespēju robežās piedāvāt citas alternatīvas.

4. Izmaiņas grupas un individuālo treniņu maksājumos sākot ar 1.septembri

Kā jau tika minēts mēnesi atpakaļ, sākot ar pirmo septembri būs izmaiņas grupu treniņu maksājumos, kur maksas sadārdzinājums būs 5 Eur. Arī par individuāliem treniņiem bērniem maksājums būs līdzšinējo 15 Eur vietā 20 Eur.

5. Grupu treniņu maksājumi turpmāk pārsvarā būs jāveic ar pārskaitījumu pirms tam noslēdzot pie TC administrācijas līgumu un aizpildot anketu par maksātāju.


Grafiks diemžēl septembrī var pamainīties gan grupu sastāvā, gan treniņu laikos.

Vēlot veiksmīgu jauno mācību gadu un produktīvu treniņu sezonu,
Lilita Didriksone

© 2014-2023 tenisaskola.lv