Jaunie grafiki un jaunas sezonas iesākšana 2016/2017

25-08-2016

1. Nākam ceturtdien 1.09. un piektdien 2.09. uzsākot jauno skolas un treniņu sezonu grupas treniņi nenotiks. Jaunais grafiks ir spēkā sākot ar 5.septembri!

2. Šogad sakarā ar to, ka grupas ir pārpildītas un jaunas grupas grafikā nav iespējams izvietot, tāpēc grupās bērnu skaits tiek pieļauts 7 bērni grupā, kas ir noteikumos noteikts kā maksimums!

Ņemot vērā ikgadējo pieredzi, ka mazi bērni bieži slimo un grupas tiek apmeklētas daļēji, tādēļ tiek ieviests jauns noteikums, ka mazo (Red) grupu sastāvā ir pieļaujams 8 bērnu sastāvs. Citos lielos klubos mazo bērnu (no 5 - 8 gadi) sastāvs ir sākot no 8 līdz pat 12 bērni grupās. 

3. Grafiku savam bērnam varat aplūkot ierakstot meklētājā savu bērna vārdu uzvārdu - Ziemas grafiks 2016-2017.  Ja nevarat atrast savam bērnam grafiku, tad lūdzu zvaniet - 26017878 (Lilita). Lūdzu obligāti informējiet, ja norādītajos laikos jūsu bērns netiek, lai varam laicīgi izņemt no grupu sastāva un iespēju robežās piedāvāt citas alternatīvas.

Daudziem bērniem, kas vēlas atgriezties pēc vasaras pārtraukuma, vietas grupās nepietiek! Pašlaik meklējam risinājumus. 

4. Sakarā ar paredzētajām Mikrouzņēmuma nodokļu izmaiņām iespējams, ka sākot ar 2017.gada Janvāri būs palielināta maksa par grupas treniņiem.

Vēlot veiksmīgu jauno mācību gadu un produktīvu treniņu sezonu,

Ādažu tenisa skolas kolektīvs!

© 2014-2023 tenisaskola.lv