Jauniešu Izaicinājuma līgas balvas izcīņa

25-07-2016

14.augusts, svētdiena - Jauniešu Izaicinājuma līgas balvas izcīņa - 1.posms

Tās ir tenisa sacensības jauniešiem ar specializētiem tenisa noteikumiem. Noteikumi paredz to, ka sacensībās jauniešiem nav jāpavada visa diena un maksimāla īsā laikā būtu iespēja izspēlēt cik iespējams vairāk spēļu ar dažādiem pretiniekiem.

Jauniešiem sākot no 11 gadi, kas trenējas 2 reizes nedēļā, nav īsti piemērotas sacensības , kuras tiek piedāvātas Latvijas tenisa savienības (LTS) sacensību kalendārā, jo tur pārsvarā spēlē tikai bērni, kas aktīvi ņem dalību sacensībās un kas trenējas tenisu krietni vairāk kā 2 reizes nedēļā.

Līdz ar to "Bērnu un Jauniešu tenisa atbalsta biedrība" (Sabiedriska labuma organizācija) vēlas uzsākt rīkot sacensības priekš jauniešiem, kam teniss ir sporta veids, kur satikties ar draugiem un prieka pēc spēlēt tenisu grupās, kas ir atbilstošas viņu spēju līmenim. Lielas intereses gadījumā tiek plānots rīkot 4 posmus gadā.    

Lasīt nolikumu šeit: 

NOLIKUMS.pdf

Pieteikšanās uz sacensībām šeit: 

http://visidati.lv/aptauja/1203943581/1/

Jautājumu gadījumā,
zvanīt - 26017878 (Lilita)

© 2014-2023 tenisaskola.lv