Jaunumi - Maija mēnesī

28-04-2014

1.jaunums - Jauns treneris

Sakarā ar to, ka mūsu trenere Alise dosies dekrēta atvaļinājumā, sākot ar 2.maiju mūsu kolektīvam pievienosies jauns treneris Ivars Mellups, kas ir savā laikā trenējis mūsu trenerīti Alisi Vaideri Mančevsku, kas ir bijusī Latvijas izlases spēlētāja.

Treneris Ivars pievienosies ne tikai uz Alises dekrēta laiku, bet gan doma viņu uzņemt uz ilgāku laiku mūsu kolektīvā.

Ivars ir trenējis vairākus audzēkņus, kas ir sasnieguši labus panākumus tenisā. Nesen viņa audzēknis un dēls Jānis Mellups šogad martā izcīnija Latvias čempionāta titulu pieaugušajiem.

Treneris ir ievērojams ar to, ka ir stāžējies pasaules slavenajā - Sančesa un Boba Bretta tenisa akadēmijā.

2.jaunums - darba laiki maija brīvdienās

1.maijs - brīvdiena
2.maijs -
strādājam pēc ierastā treniņu laika, izņemot gadījumu, ja treneris izmainīs treniņu laikus par to personīgi grupu informējot.
5.maijs -
strādājam pēc ierastā treniņu laika, izņemot gadījumu, ja treneris izmainīs treniņu laikus par to personīgi grupu informējot.

3.jaunums - tenisa nometnes

Pagaidām šovasar sakarā ar celtniecības darbiem dienas nometnes neplānojam rīkot. Ja kas mainīsies šajā jautājuma, tad par to informēsim.

Diennakts nometne Saulkrastos atceļas sakarā ar Saulkrastu bāzes noslogojumu un Alises aiziešanu dekrētā.

Piedāvājam piedalīties citu tenisa treneru rīkotajās diennakts nometnēs:

Skrunda "Piena muiža" - www.pienamuiza.lv

16.06.-20.06. - iesācējiem - 319Eur
30.06.-6.07. - spēlējošiem - 419 Eur
21.07.-25.07. - iesācējiem - 319 Eur
4.08.-8.08. - spēlējošiem - 319 Eur

Dalībnieku skaits ir ierobežots - lūdzu sīkāk interesēties pie Anetes Seskas - 26130639.

4.jaunums - Vasaras grafiki

Pēc trenera Alvja atgriešanās no Amerikas pasaules turnīra - ITF Seniors pasaules čempionāta, treneriem tiks organizēta sapulce par vasaras treniņiem un grupu sastāva izmaiņām. Pēc sapulces tiks publicēti grafiki un jaunie grupu sastāvi.

Gadījumā, ja kāds audzēknis visu vasaru plāno neapmeklēt treniņus, tad lūgums obligāti informēt par to mūs, kā arī pirms atgriešanās laicīgi to saskaņot, lai nesanāk tā, ka Septembrī netiek nevienā no grupām. Ja bērns vasarā netrenēsies un ziemā vēlēsies atsākt treniņus, tad vietu grupā mēs nevaram garantēt.

Vēlamies atgādināt par Tenisa skolas noteikumu:

Ja bērns neapmeklē vairāk kā vienu mēnesi tenisa treniņus, tad tiek piemērota atlaide 30% apmērā. 70%  no treniņu maksas jāapmaksā par vietas saglabāšanu grupā, pretējā gadījumā negarantējam, ka vieta grupā tiks saglabāta. Ja bērna vecāks plāno, ka bērns ilgāku laika periodu neapmeklēs grupu, tad par to obligāti ir jāinformē treners, lai var savlaicīgi aizpildīt vietu grupā.

Tas nozīmē, ja bērns vasarā neapmeklēs 1 mēnesi grupas treniņus, tad atlaide 30% apmērā no 65 Eur būs - 45 Eur par vietas saglabāšanu grupā.

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv