Madagaskaras pasākuma apskats

16-12-2014

Ir veiksmīgi noslēdzies 14.decembra Ziemassvētku pasākums bērniem - 3 dažādām vecuma un līmeņa grupām. Manuprāt no pēdējiem 4 rīkotajiem Z-ku pasākumiem, kas bija iepriekšējos gados, šis bija labākais neskatoties uz to, ka mazākajai grupai ciemos nebija salavecīts. Pasākuma kulminācija bija bērnu diskotēka un dāvanu dalīšana. Pirms pasākuma izklaides daļas tika organizētas draudzības spēles jeb Madagaskaras turnīrs, kurā piedalijās 16 dalībnieki. Spēles norisinājās ar 2 mīnusu sistēmu, kur zaudējot pirmo spēli bērniem tik un tā bija iespēja pacīnīties par medaļām. Tā kā esam cieši saistīti ar sportu, tādēļ izlēmām taisīt kaut ko oriģinālāku un atraktīvu, jo klasiskās eglītes ir visur, bet šāda veida pasākumus ar modernu mūsdienīgu tēmas pieskaņu, bērni var izbaudīt daudz retāk. Protams šāda veida pasākumi prasa daudz vairāk sagatavošanās darbus, cilvēka resursus un finansiālos resursus.

Liels paldies izsakām:

1.Pingvīniem - Robertam, Naurim, Līgai un Alisei par jautru un atraktīvu pasākuma norisi.

2.Treneriem par iesaistīšanos aktivitātēs un sacensību tiesāšanā: Ilzei, Agnesei, Ivaram, Alvim, Annai, Kārlim.

3.Administratorītēm Annai, Vinetai, Danai par darbiņu un palīdzību it visā, kur bija nepieciešams palīdzēt.

4.Atbalstītājiem - Laimai, kas nodrošināja bērnus ar salduma paciņām un sulu. TC Ādaži par jaukajām krūzītēm un Ziemassvētku mielastu.

5.Ādažu novada domei par atbalstu, Lauku atbalsta dienestam par nodrošinātu bumbiņmašīnu inventāru, kuru varēja iemēģināt gan Oranžās, gan zaļās grupas bērni.

6.Bērnu un Jauniešu atbalsta biedrībai pasākuma norises īstenošanās darbos.


14.decembra Ziemassvētku pasākuma bildes var lejupielādēt šeit:

9-12 - https://failiem.lv/u/uhwuods un http://failiem.lv/u/pazzzql

13-16 - https://failiem.lv/u/zbmmzgn

17-21 - https://failiem.lv/u/byqbgcp

Novēlam visiem Tenisa centra Ādaži klientiem Priecīgus svētkus!

Ar cieņu, Lilita Didriksone

© 2014-2023 tenisaskola.lv