Maijs - Tenisa atkopšanās mēnesis

19-04-2021

Līdz vasaras sezonai vairs nav tālu! Maijā skolēni vēl mācās skolā, līdz ar to aicinām visus Ādažu tenisa skolas spēlētajus, kam bija pauze tenisā sākt atgriezties pēcpusdienas laikos. Pēcpusdienas laikiem būs nelielas izmaiņas un tās tiks publicētas laika periodā no 26.-29.aprīlim, tad kad būs zināmi aptaujas rezultāti, kuri ir gatavi atsākt nodarbības jau Maija mēnesī.

Maijā plāns ir spēlēt uz 2 vai 3 āra kortiem, grupās. Gadījumā, ja būs mitri laukumi, tad spēlēsim un trenēsimies Tenisa centra Ādaži teritorijas otrā pusē vai veiksim fiziskās sagatavotības treniņus.

Tie kas vēl nav atsākuši spēlēt, lūdzu zvaniet-26017878, lai noskaidrotu kādos laikos varat nākt trenēties jau tagad negaidot Maija grafikus.

Līdz aprīļa beigām turpinām spēlēt tenisu - Tenisa centra Ādaži teritorijas pagalma pusē!

P.s.Dodat par savu bērnu ziņu arī tad, ja maijā vēl neatgriezīsieties tenisā!

Gaidam atbildes līdz 22.aprīlim - https://forms.gle/qg8wjDecNhD96K5Z6 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv