Sadarbojamies ar Fitline

11-03-2019

Mēs tagad sadarbojamies ar kompāniju PM-International, kas pazīstama ar FitLine® uztura produktiem! Visaugstākā kvalitāte un pasaules vadošo sportistu (t.sk. tenisa spēlētāju Novak Djokovic, Ivan Dodig, Philipp Kohlschreiber, Serena Williams, Caroline Wozniacki, NenadZimonjic, Annika Beck u.c.) atzinība. Arī Olimpiskā vienība apgādā sportistus ar Fitline produktiem, tai skaitā mūsu Latvijas tenisisti - Jeļenu Ostapenko.


Pasūti fitline-online.lv un saņem 5% atlaidi savam pirmajam sūtījumam, norādot komentāros "TenisaSkola".

Vēlaties kļūt par partneri un saņemt lielākas atlaides produktiem, kā arī iegūt vairāk informācijas, tad rakstiet mums uz e-pastu: info@tenisaskola.lv

Iesakām:

Fitness-Drink - izotonisks dzēriens ar vitamīniem un minerālvielām. Īpaši piemērots sportistiem ilgstošas slodzes laikā. 

Restorate - ātrākam reģenerācijas procesam pēc slodzes

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv