SEB FUTURE CUP sacensības

02-10-2017

Šajā nedēļas nogalē 30.septembrī un 1.oktobrī norisinājās “SEB FUTURE CUP” sacensības Rīgā, tenisa klubā "Enri" (Kalnciema ielā 207) kurā piedalijās labākie jaunie tenisa spēlētāji no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas U-9, U-11 un U-13 vecuma grupās.

Tenisa centram Ādaži un Ādažu tenisa skolai ir liels prieks par to ka mūsu audzēknim Ričardam Dzirkalim bija iespēja pārstāvēt Latvijas komandu šajā Baltijas valstu prestižajā turnīrā!

Apsveicam arī visu Latvijas komandu ar izcīnīto 1.vietu. Jau otro gadu pēc kārtas mūsu komandai izdevās izcīnīt zelta medaļas un atstāt ceļojošo kausu Latvijā!

Turnīrs aizsācies pirms pieciem gadiem, kad visu trīs Baltijas valstu tenisa savienības un SEB banka vienojās par kopīgām jauno tenisistu sacensībām. Katru gadu sacensības norisinās kādā no trīs Baltijas valstīm. Turnīrs tika aizsākts 2013. gadā Lietuvā, cīņām notiekot starp tenisa klubiem, taču nākamos gadus sacensības notika starp labākajiem jaunajiem tenisa spēlētājiem. Latvijā pirmais turnīrs aizvadīts gadu vēlāk, 2014. gadā un šogad pie mums tas norisinājās jau otro reizi.

Tajā piedalijās divas meitenes un divi zēni no katras valsts vecuma grupā U-9, U-11 un U-13. Katra valstu cīņa sastāvēja no zēnu un meiteņu vienspēlēm, kā arī dubultspēlēm. Kopā tika spēlēti 64 mači, bet uzvarētāji tika noskaidroti, saskaitot kopā visas uzvarētās/zaudētās spēles visās vecuma grupās.

Latvijas komandu turnīrā U-9 vecuma grupā pārstāvēja Ričards Dzirkals, Ernests Treimanis, Adelina Lačinova, Aleksandra Rožkalne un komandas kapteine – Elīna Mihailova, U-11 vecuma grupā – Ksenija Rage, Elizabete Brutāne, Stefans Audriņš, Nikita Gavrilonoks, kapteine – Marika Netenberga, U13 vecuma grupā – Ruslans Filipenko, Reinis Kupfers, Valērija Maija Kargina, Amēlija Šūpulniece, kapteinis – Ņikita Švačko.

Vēlam veiksmi Latvijas komandai arī nākamgad!!! 
Paldies par darbu visiem mūsu komandas kapteiņiem, ka motivējāt spēlētājus un uzturējāt pozitīvu komandas garu!

Lilita Didriksone

© 2014-2023 tenisaskola.lv