Septembra Jaunumi!

30-08-2021

VISA KOLEKTĪVA VĀRDĀ VĒLAMIES SVEIKT VISUS VECĀKUS UN BĒRNUS ZINĪBU DIENĀ!

LAI JUMS ZINĪBĀS UN SPORTĀ IZDEVIES ŠIS MĀCĪBU GADS! 


 

Informējam, ka ar 6.septembri sākam strādāt pēc Ziemas sezonas grafika (septembris-maijs).

GRAFIKS pieejams katra vecāka jaunizveidotajā Ādažu tenisa skolas profilā. Jauno paroli varēsiet iegūt spiežot uz - Parole? 

No 1. līdz 3.septembrim grupas treniņi un fiziskie vēl nenotiks, bet uz individuāliem treniņiem jau var nākt atsevišķi vienojoties ar treneri.

Lūgums, līdz 6.septembrim informēt, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vai arī neatrodat grafikos sava bērna treniņus!

Septembrī, ja laiks ļaus, tad daļa no treniņiem notiks uz āra kortiem, tāpēc līdzi ņemam 2 pāru botas: āra un iekštelpu treniņiem. 

Remontdarbi un ierobežojumi:

Kā jau daudzi manīja, Tenisa centrā Ādaži notiek remontdarbi un ģērbtuves nestrādā. Remonts notiks aptuveni līdz 20.septembrim. Ieeja tagad ir no abu haļļu savienojuma koridora. Diemžēl pašlaik vecāki tikai pavada bērnus līdz ieejai un paši neuzturas Tenisa centra balkonos vai pagaidu uzgaidāmajā telpā.

Bērni uz treniņu nāk jau saģērbti, bet tīrās treniņu botas ņem līdzi un pārvelk mazajā uzgaidāmajā telpā, nekādā gadījumā nenāk bērni no mašīnas pa taisno uz tenisa halli nepārvelkot apavus!!! 

Vēl tiek meklēti labākie risinājumi, kā organizēt grupu plūsmas un pārģērbšanās procesu. Lūgums, lai bērni uz treniņu ierastos ne ātrāk kā 10 minūtes pirms treniņa un vecākiem bērnus gaidīt ārā! Līdzi lūgums ņemt savas bahilas, gadījumā, ja tiks atrasts labāks risinājums.

Covid ierobežojumi apmeklējot treniņus iekštelpās:

1) Covid sertifikāti vai Covid siekalu testi:

Ņemot vērā, ka pārsvarā grupas sastāv no vairāk kā 5 bērniem grupā, tādēļ ir jābūt derīgam covid sertifikātam vai katru nedēļu uz treniņu ir jābūt uztaisītam Covid siekalu testam, der skolas taisītais tests. Ja bērns mācās tālmācībā vai mājmācībā, tad jāsarunā ar skolu, ka taisīsiet valsts apmaksāto testu skolas piesaistītajā laboratorijā vai pašā skolā, galvenais lai jūsu bērns tiktu iekļauts sarakstos.

2) Ādažu tenisa skola īsteno interešu izglītību, tādēļ, ja bērns nāk uz individuāliem treniņiem vai grupu treniņiem līdz 5 cilvēki grupā, siekalu testus nav nepieciešams taisīt. PDF

 

Pilnie MK noteikumi 360 - uz 26.08.2021.

3) KATRAM bērnam savs profils. Sākot ar 1.septembri katram bērna atbildīgajam vecākam būs savs profils, kuru kontrolēs bērnu vecāks. Tur būs pieejama: 

  • informācija par bērniem un viņu profils,
  • informācija par maksājumiem, rēķini un bankas karšu apmaksas sistēma,
  • informācija par grupu un individuālajiem grafikiem,
  • individuāla apziņošanas sistēma gan profila jaunumos, gan sms veidā,
  • iestrādāta covid siekalu testu jeb covid sertifikāta lejupielādes sistēma, lai jau pirms treniņa būtu zināms un vieglāk administrējams pārbaudes process.  

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv