TC Ādaži no 5.maija atsāk savu darbību

06-05-2020

Sākot ar 5.maiju Tenisa centrs Ādaži atsāk savu darbību

Pašlaik ir atļauti 1+1 neorganizēti treniņi, tas nozīmē ka TC Ādaži klienti var rezervēt laukumus un spēlēt tenisu uz trīs āra tenisita laukumiem. Treneri pagaidām vēl nedrīkst organizēt treniņus, kamēr nav veikti MK grozījumi par to ka atļaut organizētus sporta treniņus (nodarbības) individuālajos un komandu sporta veidos, pulcējoties ārtelpu sporta norišu vietās.

Šeit varat iepazīties ar pašreizējiem TCĀdaži izstrādātajiem ieksējās kārtības noteikumiem izmantojot āra tenisa laukumus:

 TC Ādaži iekšējie kārtības noteikumi (Izstrādāti 05.05.2020.)

 

Tā kā tuvākajā laikā Ādažu tenisa skola plāno atsākt grupas treniņus, tad pirms tam vēlamies informēt, ka pēc kopējās treneru sapulces ir izlemti vairāki jautājumi:

1) ar 11.maiju jeb vēlāku datumu, kad būs stājušies spēkā jaunie MK grozījumi par atļautu grupu un individuālo treniņu organizēšanu, tenisa skola atsāks grupu un individuālos treniņus;

2) maijā un visas vasaras periodā grupas treniņi tiks organizēti otrajā dienas daļā sākot no 13:00, izņemot dažas sporta grupas, kurām grupas treniņi var notikt 2 reizes dienā. Šāds lēmums tika pieņemts ņemot vērā, ka tagad būs pieejami tikai 3 āra laukumi iepriekšējo 9 laukumu vietā;

3) viens no jaunajiem TC Ādaži nosacījumiem, ka treniņa pēdējās 10 minūtes tiks organizētas laukumu sakopšanai, treniņa izmaksas un laukuma īre no tā nemainīsies;

4) līdz ko būs pieejams grupu jaunais vasaras sezonas grafiks un lai mazinātu spēlētāju plūsmu ir jārēķinās, ka uz laukumiem būs treniņa sākuma laika nobīde par 10 minūtēm. Ja grupai grafikā uz: 
1.laukuma būs norādīts treniņa sakums 00 minūtē, tad treniņa sākums būs 00 minūtē
2.laukums būs norādīts treniņa sākums 00 minūtē, tad treniņš sāksies 10 minūtē
3.laukums būs norādīts treniņa sākums 00 minūtē, tad treniņš sāksies 20,minūtē

5) Visus individuālo treniņu grafikus treneri organizēs paši vadoties pēc bērnu grupas treniņu laikiem, fiziskās sagatavotības treniņu laikiem un pēc tā kurā vietā norisināsies treniņi, jo 3 laukumi pirmajā dienas daļā būs pieejami tikai 3 treneriem, pārējie treneri vadīs individuālos citās treniņu bāzēs vai tenisa privātajos laukumos. Katram tenisa skolas trenerim vidēji būs atvēlētas 2 dienas nedēļā, lai varētu savus individuālos treniņus organizēt Tenisa centrā Ādaži;

6) Fiziskās sagatavotības treniņi sporta grupām / sacensību spēlētājiem no jūnija notiks rīta pirmajā daļā - pirmdienās, otrdienās un ceturtdienās. Fizioterapijas nodarbības plānotas pēcpusdienās ar iespējām arī rīta daļā.

7) svarīgi zināt, ka tie kas netrenējas tie neuzturās sporta norises vietā, ja vecāki atved bērnus uz treniņu, tad viņi uzreiz pamet sporta norises vietu. Ir atļauts sēdēt mašīnā vai kafejnīcas zonā, ja to atļauj kafejnīcas ierobežotā kapacitāte. Nekādā gadijumā kafejnīcas un stāvvietas zona nav treniņu uzgaidāmā telpa. Bērni, kam nav pilni 7 gadi, diemžel trenēties nevarēs. Sīkākus provizoriskos noteikumus, kas stāsies spēkā pēc MK grozījumiem var lasīt zemāk -

 TC Ādaži iekšējie kārtības noteikumi, kas stāsies spēkā, līdz ko būs atļauts organizēt grupu un individuālos treniņus. 

8) Tiem bērniem, kuriem nebūs atļauts apmeklēt tenisa treniņus vai arī tiem, kas treniņus vasaras sezonā neapmeklēs, bet bija apmaksāts par grupas treniņiem pilns marta mēnesis, tiem epastā veidā jāvēršas ar lūgumu atmaksāt daļu summas, par martā nenotikušiem treniņiem laika posmā no 16. līdz 31.martam. E-pasts - info@tenisaskola.lv

 

Pilnīgi visiem tenisa skolas bērnu vecākiem, kuru bērni iepriekš trenējās grupās ir nepieciešams aizpildīt elektronisko anketu vai plāno apmeklēt tenisa grupas treniņus maija beigās un vasarā. Anketu jāaipilda līdz rītdiena 7.05., lai var apzināt cilvēku un grupu skaitu. Anketas aizpildīšana aizņems 1 minūti, kur jāatbild uz 2 jautājumiem:


  ANKETA

 

 

 

 

 

 

  

© 2014-2023 tenisaskola.lv