TC Ādaži Ziemassvētku pasākums bērniem (atjaunots 04.12.)

21-11-2018

Ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, visiem Ādažu tenisa skolas audzēkņiem pie treniņu Decembra maksas būs pielikta klāt Ziemassvētku maksa - 5 Eur. To piemaksā neatkarīgi no tā vai bērns piedalās vai nepiedālās kādā no mūsu rīkotajiem Ziemassvētku pasākumiem. Katrs bērns tiek nodrošināts ar TC Ādaži un Ādažu tenisa skolas sarūpētu Ziemassvētku saldumu paciņu un simbolisku prezentdāvaniņu.

Lūgums visiem sniegt savu atbildi par bērnu dalību pasākumos līdz 7.decembrim, lai varam apzināt dalībnieku skaitu!!!

Tie bērni kas trenējas Tenisa centrā Ādaži un neveic tenisa skolai maksājumus, bet vēlas piedalīties kādā no pasākumiem - tad maksu 5 Eur var samaksāt pie TC Ādaži administrācijas!


Ziemassvētku skolēnu brīvlaikā treniņi Decembrī nenotiks: sarkanajos datumos 24.,25.,26. un 31.decembrī un ņemot vērā iepriekšējo gadu pieredzi, kad bērni slikti apmeklē treniņus laikā starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu, tādēļ arī 27.un 28.decembrī nenotiks grupas treniņi, tā vietā tiks organizētas bez dalības maksas Ziemassvētku sacensības 15.un 16.decembrī.

Decembrī sanāks, ka mēs strādājam pilnas pirmās 3 darba nedēļas, kas nozīmē, ka būs mazāk nodarbības nekā noteiktais minimālais treniņu skaits mēnesī. Pārrēķins par decembri būs Janvārī, kurā 1 nodarbība netiks kompensēta, jo tās vietā tiek organizētas TC Ādaži bērniem sacensībās, kurās jāapmaksā treneru darbs, sacensību balvas u.c.organizatoriskās izmaksas (ja bērns vēl nav iekļauts sacensību dalībnieku sarakstos, tad nenotikušā nodarbība/-as tiks kompensētas).


Pasākums nr.1 - 
TC Ādaži Ziemassvētku pasākums bērniem (5 līdz 9 gadi)

Jāpiesakas līdz 7.decembrim pie TC Ādaži administrācijas klātienē vai telefoniski - 29447407

Sīkāks info plakātā:

 
Pasākums nr.2 -  TC Ādaži Ziemassvētku sacensības bērniem un jauniešiem

15. un 16.decembrī norisināsies Ziemassvētku sacensības visām vecuma grupām, izņemot pašu mazākos, kas vēl nav gatavi tām. Pieteikšanās pie Tenisa centra Ādaži administratores klātienē vai telefoniski - 29447407. 

Lūgums visiem sniegt savu atbildi par bērnu dalību pasākumos līdz 7.decembrim, lai varam apzināt dalībnieku skaitu!!!

Dalībnieku sarakstus, kas var spēlēt sacensībās un sacensību datumu un laiku var apskatīt zemāk:

SACENSĪBU dalībnieki un laiki

© 2014-2023 tenisaskola.lv