TOP Ādažu vasaras tenisa festivāls - 28.augusts

03-08-2022

Spēļu / Pasākuma laiki - šeit  


 

 

Aicinām TCĀdaži bērnus un jauniešus kā arī citus mūsu kluba draugus no citiem klubiem uz vasaras noslēguma pasākumu! Piedalīties var visi, gan iesācēji, gan spēlējoši bērni un jaunieši. Visiem, kas prot spēlēt būs savstarpējās draudzības spēles ar/bez servēm. Mazākajiem - stafetes, rotaļas, spēles un piepūšamā atrakcija! Katrai vecuma grupai un līmenim būs savas tenisa draudzības spēles, atjautības konkursi un aktivitāšu programma līdz 3stundu garumam. Kā jau katrā pasākumā paredzēta arī mūzika un uzkodas!  

Vieta: TC Ādaži, Gaujas iela 26 - pasākums un tenisa spēles tiks organizētas gan iekštelpās, gan ārā.
Vecums: 5-18 gadi 
Dalības maksa: 15Eur
Laiks: pirms pasākuma katrai grupai tiks precizēts līdz 24.augustam
 
Pieteikšanās: https://forms.gle/WQAvn9C8HCRCZzPV7

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv