Transports uz fiziskās sagatavotības treniņiem

17-09-2019

Sakarā ar to, ka fiziskās sagatavotības treniņi vairs jaunajā sezonā nenotiks TC Ādaži, jo trūkst laukumu tenisa nodarbību organizēšanai, tādēļ esam spiesti organizēt fiziskās sagatavotības treniņus ārpus tenisa centra. 

Daudziem bērniem pēc tenisa ir fiz.sag. nodarbība vai otrādi pēc fiz.sag. ir teniss, un bērni paši organizē gājienu, kur īsā laikā jānokļust no treniņa uz treniņu, kas rada virkni problēmu ko šoreiz neuzskaitīsim.

Tāpēc organizējam aptauju, lai saprastu reālo pieprasījumu transportēšanai uz fiziskās sagatavotības treniņiem no TC Ādaži uz Sporta kompleksu/TCApelsīns un atgādi pēc treniņa atpakaļ uz TCĀdaži. Atbildi sūtat sms veidā - kuras dienas un laiki jums interesē? 26017878

Transportēšanas izmaksas ar busiņu būs atkarīgas no pieteikumu skaita. 

Transportēšanas dienas un laiki:

Pirmdiena:
16:15 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns 
16:45 - Sp.komplekss / Apelsīns - TC Ādaži
17:45 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns
Otrdiena:
15:45 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns
16:15 - Sp.komplekss / Apelsīns - TC Ādaži
16:45 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns
17:15 - Sp.komplekss / Apelsīns - TC Ādaži
17:45 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns
Ceturtdiena:
16:15 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns 
16:45 - Sp.komplekss / Apelsīns - TC Ādaži
17:15 - TC Ādaži - Sp.komplekss / Apelsīns
17:45 - Sp.komplekss / Apelsīns - TC Ādaži

  

© 2014-2023 tenisaskola.lv