Treniņu grafiks - Vasara 2016

16-05-2016

Ir pieejams vasaras treniņu grafiks 2016 (1.06.-31.08.2016.). Meklējiet sadaļā - Tenisa skola - Vasaras treniņu grafiks 2016.  Meklētājā ierakstiet bērna vārdu uzvārdu un spiežiet uz pogu "Atrast". Dators Jums izfiltrēs Jūsu bērna grupu un individuālo treniņu dienas, laikus, grupu sastāvu un treneri, kas trenē konkrētajā dienā. Ja ir ieplānots individuālais treniņs un vēl neparādās treniņu grafikā, tad to saskaņojiet ar savu treneri. Ja neatrodat bērnu grupā un viņam ir paredzēta vieta grupā, tad zvaniet - 26017878.

Sporta grupu bērniem visiem ir paredzēti individuālie treniņi pie sava trenera pie kura arī turpmāk turpinam trenēties. Ja vēl nav sava individuālā trenera, tad griezieties pie manis mēģināsim ieteikt un salikt individuālos treniņus vasarai.

Valdorfa skolas bērniem tā pat kā pagājušo vasar tiks piešķirta atlaide 20 Eur apmērā par divām papildus skolas nedēļām, dēļ kurām netiks uz rīta treniņiem!

Kadagas un Ādažu pirmsskolas iestādes bērniem vasarā bērnudārzā tenisa treniņi nenotiks un tie tiks atjaunoti sākot ar Septembri. Vasarā piedāvājam apmeklēt tenisa treniņus - Tenisa centrā Ādaži. Par rīta laikiem un dienām mēs vēl ar treneri  vienosimies otrdien (17.05.), tāpēc pagaidām vēl neatradīsiet savus bērnus grafikā!

Atgādinam, ka bērniem uz treniņu ir jābūt vienmēr līdzi 2 pāru sporta apaviem - vieni iekštelpām un otri āra tenisita kortiem, jo visu vasaru treniņi notiks gan ārā, gan iekšā. Priekšroka uz āra treniņiem vairāk tiks dota sporta grupām, jo viņiem vasarā sacensībās ir jāspēlē uz tenisita seguma.

Visi fiziskie treniņi notiks āra apstākļos! Lietus gadījumā iesim iekšā hallē tā pat kā ziemā!

Lūdzu informējiet, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vasarā vai arī vasarā neapmeklēs grupas treniņus! Tie, kas informēja savlaicīgi par grupas neapmeklēšanu vasarā tika izņemti no grupām ārā. Par vēlmi atsākt atkal treniņus Septembrī, lūgums informēt par to augusta sākumā!

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv