Treniņu grafiku izmaiņas sakarā ar restaurācijas darbiem

05-09-2017

Sveiki, sakarā ar 1.halles grīdas seguma restaurācijas darbiem sākot ar 6.septembri uz divām nedēļām būs pieejami tikai 3 korti hallē nr.2. Līdz ar to dažām grupām un individuālie treniņi notiks uz āra 3 kortiem, tāpēc lai bērni ņem līdzi siltos treniņa tērpus un otrās āra botas. Ja gadijumā līs lietus vai korti būs slapji, tad āra treniņi nenotiks, tāpēc par kortu pieejamību konkrētajā dienā zvaniet uz TC Ādaži administrācijas telefonu - 29447407.  Tie treniņi, kas notiks neatkarīgi no laika apstākļiem ir tabulā iezīmēti un apvilkti ar zaļas krāsas apli. Sestdienas grupu treniņi pie Ivara ir atcelti. Fiziskie notiks ārā, ja līs lietus, tad uz TC Ādaži balkona zonas.

Tabula ar treniņiem kas notiks iekšā slēgtajos kortos

Papildus informācija par trenera Kārļa treniņiem!  Treneris Kārlis ir guvis kājas traumu un viņa treniņi tiks aizstāti, kamēr Kārlis veseļosies. 

Tabula ar trenerim, kas plāno aizstāt Kārli.

 

Visiem, kam ir noskaidroti skolas grafiki un netiek uz norādītiem treniņiem lūdzu rakstiet man uz epastu - info@tenisaskola.lv, rindas kārtībā es veikšu izmaiņas 2 nedēļu laikā. Rēķinus par Septembri plānots izveidot līdz 10.septembrim. Pārrēķinus par nenotikušiem grupas treniņiem septembrī veikšu oktobra mēnesī, tāpēc par septembri pagaidām būs pilna summa.

Kadagas un Ādažu bērnudārzos tenisa pulciņi sāksies no šīs nedēļas (Kadaga no 7.09. un Ādažos no 8.09.)

© 2014-2023 tenisaskola.lv