Turpinām strādāt - āra treniņi!

07-02-2021

Sporta nozarei ir ļoti grūts laiks, katrs sporta veids cīnās kā var, lai izdzīvotu. Saprotams, ka katram sporta veidam, kas nav ziemas sporta veids rīkojot treniņus ārā, treniņu kvalitāte kritīsies jeb sportisti nevarēs pilnvērtīgi izpildīt kustības, kuras normālos apstākļos būtu norma priekš attiecīgā sporta veida. 

Tenisa skolas mērķis pašlaik ir spēt nodrošināt bērniem āra aktivitātes treniņos iekļaujot vismaz 30% no tenisa aktivitātēm. Mūsu mērķis pašlaik ir pielāgoties esošajai situācijai un nodrošināt bērniem dažādas sporta aktivitātes esošajos apstākļos. Protams, ka nevaram tuvākajā laikā cerēt vairs uz kādiem sporta rezultātiem mūsu sporta veidā, bet tomēr centīsimies jūsu bērniem nodrošināt aktīvu dzīves veidu līdz atgriezīsimies apstākļos, kur normāli spēsim veikt tenisa apmācību.  

 

 

 

Laika periods: uz ārkārtas laiku līdz 6.aprīlim, kamēr ir spēkā covid ierobežojumi un nevar spēlēt tenisu iekštelpās.

Mērķi:

  • covid ierobežojumu laikā, kamēr nevar spēlēt tenisu iekštelpās, nodrošināt bērniem un jauniešiem sporta aktivitātes tajā skaitā tenisu
  • lai atgriešanās process ierastajās tenisa gaitās būtu vieglāks
  • izkustēšanās svaigā gaisā dažādos laika apstākļos
  • komunikācija ar citiem bērniem
  • nezūdošs kontakts ar treneriem un tenisa skolu
  • jautra laika pavadīšana

Grupu sastāvs: ievērojot visus drošības pasākumus un MK noteikumus. Vienas treniņu grupas sastāvs: 1treneris, 2-7 bērni (MK noteikumos atļauts līdz 10 bērni uz 1 treneri). Optimālais daudzums 4 bērni uz 1 treneri. 

Grupu treniņu dienas un laiki:

Pirmdienas, otrdienas un ceturtdienas no 15:00-19:00. Katrai vecuma grupai ir salikti savi treniņu laiki.  

Var pieteikties arī uz citām dienām, par sava bērna treniņu laikiem varat vaicāt zvanot vai rakstot sms - 26017878.

Apģērbs un apavi: līdzi jāņem mugursoma, kurā iekšā ir rezerves āra botas, auduma cimdi (tenisam) un tenisa rakete. Virsū mitrumizturīgs apģērbs, zem tā atbilstoši laika apstākļiem termoveļa vai garais sporta treniņtērps. Apaviem arī jābūt mitrumizturīgiem, bet lai viegli pārvietoties, tie var arī būt zābaki ar neslīdošu zoli, cimdi – mitrumizturīgie.

Ierašanās uz treniņu: ierašanās un reģistrēšanās tenisa centra otrā pusē 10min pirms paredzētā treniņa. Var piebraukt ar mašīnu, bet mašīnu ilgstošākai stāvēšanai novietojam blakus Kultūras centram. Lūgums vecākus neuzturēties tuvumā treniņu zonām, lai neveicinātu MK pulcēšanās ierobežojumu pārkāpumus. 

Cena: 10 eur - 1st / 1,5st (treniņa garums atkarīgs no bērnu vecuma un līmeņa)

Treniņu izmaksās iekļaujas - trenera atalgojums, administratīvās izmaksas, inventārs āra treniņiem, prožektoru lampas un elektrība, sporta laukumu zonas uzturēšanas izmaksas (mitrumizturīgās plēves, smiltis un sāls pret slīdi) u.c.izdevumi.

Pieteikšanās:  telefoniski zvanot vai sms veidā - 26017878.  

© 2014-2023 tenisaskola.lv