Vasara 2018

30-04-2018

Dārgie vecāki un jaunie tenisisti!

Kārtējā iekštelpu sezona būs sekmīgi aizvadīta.

Lūdzu izlasiet visu zemāk izklāstīto informāciju un atzīmējiet sev aktuālo. 

Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet - 26017878, Lilita 
 

Vasaras grafiki 2018


- Pirmsskolas izglītības iestādēm - Ādaži PII, Kadaga PII  - vasarā treniņi bērnudārzos NENOTIKS. Treneris sazināsies ar vecākiem un noskaidros vai būs tādi bērni, kas vēlas vasarā apmeklēt tenisu Tenisa centrā "Ādaži". Bērnudārza bērniem, ja apmeklēs treniņu visu vasaru (06, 07, 08), būs iespēja Augustā treniņus apmeklēt bezmaksas!

Tie bērni, kas šogad absolvē bērnudārzu un vēlēsies turpināt spēlēt tenisu Tenisa centrā Ādaži, tiem tiks piedāvātas grupas, kas ir atbilstošas jūsu bērna sagatavotības līmenim!

Pārējiem bērniem pēc iespējām tiks piedāvāts no Septembra atsākt tenisu bērnudārzos.

 

- Kā jau ierasts vasaras treniņi notiks dienas pirmajā pusē vai pusdienas laikā, izņemot sporta grupas kurām treniņi notiek 2xdienā!

- Sagaidot mācību gada beigas, paredzam izmaiņas arī grupu sastāvos, tādēļ lūdzam līdz 30.aprīlim, visus pamatgrupu spēlētājus, kuri NEAPMEKLĒS vai APMEKLĒS vasaras treniņus, par to informēt, nosūtot īsziņu Lilitai uz tel.26017878. 

Vasaras treniņu grafiki un grupu sastāvi būs pieejami aptuveni uz 7.maiju!

- Jūnijā Valdorfa skolas bērniem tā pat kā pagājušo vasar tiks piešķirta atlaide 20 Eur apmērā par divām papildus skolas nedēļām, dēļ kurām netiks uz rīta treniņiem!

 

- Atgādinām par ĀTS noteikumiem, kas skar dalībniekus, kuri plāno apmeklēt vasarā treniņus nepilnu laiku:

 • Ja bērns neapmeklē tenisa treniņus vairāk kā vienu mēnesi , tad tiek piemērota atlaide 50% apmērā. 50%  no treniņu maksas jāapmaksā par vietas saglabāšanu grupā, pretējā gadījumā negarantējam, ka vieta grupā tiks saglabāta. Ja bērna vecāks plāno, ka bērns ilgāku laika periodu neapmeklēs grupu, tad par to obligāti ir jāinformē treneris, lai var savlaicīgi aizpildīt vietu grupā.


Bērnus un jauniešus, kuri rudenī vēlēsies atgriezties pie raketēm un bumbiņām, lūdzam paziņot par to līdz š.g.augusta sākumam. 

- Atgādinam, ka bērniem uz treniņiem vasarā ir jābūt vienmēr līdzi 2 pāru sporta apaviem - vieni iekštelpām un otri āra tenisita kortiem, jo visu vasaru treniņi notiks gan ārā, gan iekšā. Priekšroka uz āra treniņiem vairāk tiks dota sporta grupām, jo viņiem vasarā sacensībās ir jāspēlē uz tenisita seguma. Pēc iespējām mēģināsim visām grupām vismaz 1x nedēļā dot iespēju spēlēt uz āra kortiem!

- Visi fiziskie treniņi notiks āra apstākļos (skolas stadiona teritorijā)! Lietus gadījumā iesim iekšā hallē tā pat kā ziemā!

Lūdzu informējiet, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vasarā vai arī vasarā neapmeklēs grupas treniņus! Tie, kas informēja savlaicīgi par grupas neapmeklēšanu vasarā tika izņemti no grupām ārā. Par vēlmi atsākt atkal treniņus Septembrī, lūgums informēt par to augusta sākumā!

 

Vasaras nometnes 2018

 

Šogad rīkosim 4 tenisa nometnes - 1 dienas nometne TCĀdaži, 2 diennakts nometnes - Saulkrastos, 1 Spānijas nometne  

1.-6.jūlijs - Green un U12 grupas sporta grupas (no 9 gadi) - Diennakts nometne  - Pieteikties šeit

9.-13.jūlijam
un 16.-20.jūlijam - Dienas nometne sporta grupām Y1, Y2, Y3, Y4 - tiek plānots parastajam treniņu režīmam nāk klāt trenēties citu klubu bērni - vietu skaits ierobežots 6 papildus bērni līdzīgas sagatavotības. Katru dienu 2 grupas treniņi + 1 fiziskais treniņš. Grupu nosaukumi atbilst jaunās vasaras grafikam. - Pieteikties telefoniski - 26017878

22.-27.jūlijs
 - U10,U12, U14 pamata grupas līmenis (no 9-14 gadi) - Diennakts nometne - Pieteikties

6.-10.augusts - Red+Orange+Green (6-9gadi) - Dienas nometne TCĀdaži - Pieteikties šeit


Diennakts nometnēm, kas notiks Saulkrastos tenisa treniņiem tiks izmantoti - 1tenisita seguma korts un otrs korts būs zālāja, kur tiks veikti papildus serves un gaisa treniņa vingrinājumi! Nometnei papildus tiks izmantoti Saulkrastu tenisa bāzes - 4 tenisita korti (līdz bāzei bērni tiks aizgādāti ar busiņu)

 

Papildus informācija par nometnēm:

        1.Grupu līmeņu skaidrojums:

 • pamata grupas līmenis - bērni, kas apmeklē tenisu 2x nedēļā grupā
 • sporta grupas līmenis - bērni, kas apmeklē vismaz 2x nedēļā grupu un papildus regulāri ņem individuālos treniņus

        2.Nometņu aptuvenā cena:

 • Dienas nometne - 130 Eur (cenā iekļaujas 2-3 pedagogu algas, nometnes programmmas veidošana, pusdienas un launags, balvas u.c.ar nometni saistīties izdevumi. Nometnes darbības laiki- 8:30-17:30)
 • Diennakts nometne - 250 Eur (cenā iekļaujas - 3 pedagogu algas, nometnes programmas veidošana, nakšņošana, 4x ēdināšana, balvas u.c.ar nometni saistītie izdevumi). Nometnes cena var palielināties, ja pieteiksies mazāk kā 16 bērni
  atgādinām ka ir iespēja vērsties pie pašvaldībām un uzzināt par iespējām saņemt daļēju līdzfinansējumu nometnēm. Ne visas pašvaldības to atbalsta un katrai ir savi noteikumi! 

         3.Pieteikšanās uz nometnēm:

 • būs ar ierobežotu skaitu līdz 30 bērni
 • visiem mūsu klientiem tiks izziņots sms veidā, kad pieteikšanās tiks atvērta 
 • var pieteikties arī citi kluba bērni, bet priekšroka būs bērniem, kas trenējas Ādažu tenisa skolā
 • aptuvenais laiks, kad tiks atvērta pieteikšanās ir 7.maijs - 1.jūnijs
 • sīkāka informācija par nometņu dokumentāciju tiks papildināta līdz 7.maijam

 

Jaunu grupu uzņemšana 2018 - Vasara un Rudens


Veidojam jaunas bērnu tenisa grupas! Ja jaunākie bērni, radinieku bērni, kaimiņu bērni un visi citi meklē aktīvu un vispusīgu nodarbošanos, gaidīsim zvanus (26017878) un tiekamies uz tenisa korta!

Ja pieteikums vasaras grupām tiks saņemts līdz 15.maijam, tad visu Jūnija mēnesi varēs trenēties BEZ MAKSAS

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv