Vasara 2019

23-05-2019

Dārgie vecāki un jaunie tenisisti!

Kārtējā iekštelpu sezona būs sekmīgi aizvadīta.

Lūdzu izlasiet visu zemāk izklāstīto informāciju un atzīmējiet sev aktuālo. 

Neskaidrību un jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet - 26017878, Lilita 
 

Vasaras grafiki 2019

 

- Vasaras grafiks 2019 

- Kā jau ierasts vasaras treniņi notiks dienas pirmajā pusē vai pusdienas laikā, izņemot sporta grupas kurām treniņi var notikt 2x dienā.

- Jūnijā Valdorfa skolas bērniem tā pat kā pagājušo vasar tiks piešķirta atlaide 20 Eur apmērā par divām papildus skolas nedēļām, dēļ kurām netiks uz rīta treniņiem! Lūgums informēt kuri mācās Valdorfā, lai var piemērot atlaides.

 - Atgādinām par ĀTS noteikumiem, kas skar dalībniekus, kuri plāno apmeklēt vasarā treniņus nepilnu laiku:

  • Ja bērns neapmeklē tenisa treniņus vairāk kā vienu mēnesi , tad tiek piemērota atlaide 50% apmērā. 50%  no treniņu maksas jāapmaksā par vietas saglabāšanu grupā, pretējā gadījumā negarantējam, ka vieta grupā tiks saglabāta. Ja bērna vecāks plāno, ka bērns ilgāku laika periodu neapmeklēs grupu, tad par to obligāti ir jāinformē treneris, lai var savlaicīgi aizpildīt vietu grupā.


Bērnus un jauniešus, kuri rudenī vēlēsies atgriezties pie raketēm un bumbiņām, lūdzam paziņot par to līdz š.g.augusta sākumam. 

- Atgādinam, ka bērniem uz treniņiem vasarā ir jābūt vienmēr līdzi 2 pāru sporta apaviem - vieni iekštelpām un otri āra tenisita kortiem, jo visu vasaru treniņi notiks gan ārā, gan iekšā. Priekšroka uz āra treniņiem vairāk tiks dota sporta grupām, jo viņiem vasarā sacensībās ir jāspēlē uz tenisita seguma. Pēc iespējām mēģināsim visām grupām vismaz 1x nedēļā dot iespēju spēlēt uz āra kortiem!

- Visi fiziskie treniņi notiks āra apstākļos (skolas stadiona teritorijā)! Lietus gadījumā iesim iekšā hallē tā pat kā ziemā vai sporta kopleksā - Pirmā iela 42.

Lūdzu informējiet, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vasarā vai arī vasarā neapmeklēs grupas treniņus! Tie, kas informēja savlaicīgi par grupas neapmeklēšanu vasarā tika izņemti no grupām ārā. Par vēlmi atsākt atkal treniņus Septembrī, lūgums informēt par to augusta sākumā!

 

Vasaras nometnes 2019

 

Šogad plānojam rīkot 2 dienas tenisa nometnes Tenisa centrā Ādaži:

5.-9.augustam - Green grupa - dalībnieku skaits ierobežots

12.-16.augustam - Red, Orange grupa  

  • Dienas nometne - 140 Eur (cenā iekļaujas 2-3 pedagogu algas, nometnes programmmas veidošana, pusdienas un launags, balvas u.c.ar nometni saistīties izdevumi. Nometnes darbības laiki- 8:30-17:30)
  • visiem mūsu klientiem tiks izziņots sms veidā, kad pieteikšanās tiks atvērta (aptuveni jūlija sākums)
  • var pieteikties arī citi kluba bērni, bet priekšroka būs bērniem, kas trenējas Ādažu tenisa skolā
  • sīkāka informācija par nometņu dokumentāciju tiks papildināta līdz 10.jūlijam

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv