Vasaras grafiki un plāni 2020

29-05-2020

Vasaras grafiki 2020

 

Sakarā ar to, ka Ministru kabinets no 12.maija mazināja ārkārtas situācijas ierobežojumus un tika atļauti arī treniņi iekštelpās, tādēļ treneri tomēr izlēma lielāko daļu treniņus vadīt dienas pirmajā pusē. Vasaras grafiks stājas spēkā ar 1.jūniju.

 

Lūgums visiem vecākiem iepazīties ar vasaras grafikiem un pārliecināties, ka viņu bērni/jaunieši varēs un apmeklēs nodarbības vasarā. Informēt uz e-pastu arī par nepilna laika apmeklējumu vasarā, lai var savlaicīgi konstatēt un veikt izmaiņas grupu sastāvos un laikos.

 

Gaidām arī ierobežojumu atcelšanu, kur ir norādīts, ka treniņos nav atļauts piedalīties bērniem līdz 7gadi. Esam šīs grupas iekļāvuši arī grafikos ar domu, ka ar 9.jūniju arī mazākie bērni varētu atsākt sporta nodarbībās.

 

Uzņemam tenisa grupās jaunus bērnus vecumā:

- 4-5 gadi, Pirmdienās, Trešdienās  9:00 (pēc MK ierobežojumu mīkstināšanas)

- 6-7 gadi, Otrdienās, Ceturtdienās 9:00

- 8-12 gadi

Pieteikties telefoniski (26017878) sūtot īsziņu: bērna vārds, uzvārds, dzimšanas gads, norāde - iesācējs. 

Bērni, kas apmeklēja tenisa nodarbības bērnudārzos ir iespēja pieteikt bērnus uz vasaras grupām 2x nedēļā Pirmdienās, Trešdienās 9:00.


Vasaras grafiks 2020 - provizorisks, var arī kaut kas mainīties. Savu bērna grafiku varat atrast ierakstot meklētājā savu bērna vārdu uzvārdu. Par individuālo treniņu plānu interesēties pie saviem treneriem.

- Visi fiziskie treniņi notiks āra apstākļos (skolas stadiona teritorijā)! Lietus gadījumā iesim TCĀdaži iekštelpu laukumos vai sporta kopleksā - Pirmā iela 42.

- Atgādinam, ka bērniem uz treniņiem vasarā ir jābūt vienmēr līdzi 2 pāru sporta apaviem - vieni iekštelpām un otri āra tenisita kortiem, jo visu vasaru treniņi notiks gan ārā, gan iekšā. Priekšroka uz āra treniņiem vairāk tiks dota sporta grupu bērniem, jo viņiem vasarā sacensībās ir jāspēlē uz tenisita seguma. Pēc iespējām mēģināsim visām grupām vismaz 1x nedēļā dot iespēju spēlēt uz āra kortiem.

Jūnijā Valdorfa skolas bērniem tā pat kā pagājušo vasar tiks piešķirta atlaide 20 Eur apmērā par divām papildus skolas nedēļām, dēļ kurām netiks uz rīta treniņiem! Lūgums informēt kuri mācās Valdorfā, lai var piemērot atlaides.

- Ja grupa vasarā ir pilna, tad maksājumiem pamatgrupām vajadzētu palikt 80Eur/mēnesī, nepilnas grupas gadījumā maksājuma summa var mainīties. Savlaicīga informācija par maksājuma summas maiņu ir diezgan apgrūtinoša, jo bieži vien pēdējā brīdī tiek paziņots, ka bērns neapmeklēs nodarbības. Daudziem maijā cena bija paaugstināta kaut arī bija nepilns mēnesis, bet grupu sastāvi saruka, kas arī ietekmēja cenu izmaiņas. Diemžēl nepaguvām visus par to informēt, ceram uz jūsu sapratni!  Neskaidrību gadījumā par treniņu maksājumu izmaiņām droši jautājiet - info@tenisaskola.lv, 26017878.


Lūdzu informējiet, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vasarā vai arī vasarā neapmeklēs grupas treniņus! Tie, kas informēja savlaicīgi par grupas neapmeklēšanu vasarā tika izņemti no grupām ārā. Par vēlmi atsākt atkal treniņus Septembrī, lūgums informēt par to augusta sākumā.


- Šogad pagaidām neplānojam organizēt tenisa nometnes, bet, ja situācija mainīsies, tad nometnes varētu tikt organizētas augusta sākumā.

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv