Vasaras grafiks 2017

05-05-2017

Ir pieejams provizoriskais vasaras treniņu grafiks 201(1.06.-31.08.2017.)

Vēl var kādas nianses pamainīties un individuālie treniņi tiks papildināti no treneru puses. Mēģiniet ar savu treneri kopā salikt individuālo treniņu laikus, vai arī uzticiet to trenerim un pēc tam piekoriģējiet laikus pēc nepieciešamības. Grupu treniņu laiki visdrīzāk nemainīsies, ja pats treneris neredzēs nepieciešamību to darīt!

Kā jau iepriekš minēju, grafiku centāmies salikt tā, lai katrai grupai vismaz 1xnedēļā sanāk uzspēlēt ārā, bet lielāka priekšroka tiek dota sporta grupām, jo viņiem vasarā sacensībās pārsvarā tiek aizvadītas uz tenisita (grants) seguma!

Grafikus meklējiet sadaļā - Tenisa skola - Vasaras treniņu grafiks 2017.  Meklētājā ierakstiet bērna vārdu uzvārdu un spiežiet uz pogu "Atrast". Dators Jums izfiltrēs Jūsu bērna grupu un individuālo treniņu dienas, laikus, grupu sastāvu un treneri, kas trenē konkrētajā dienā. Ja ir ieplānots individuālais treniņš un vēl neparādās treniņu grafikā, tad to saskaņojiet ar savu treneri. Ja neatrodat bērnu grupā un viņam ir paredzēta vieta grupā, tad zvaniet - 26017878.

Sporta grupu bērniem visiem ir paredzēti individuālie treniņi pie sava trenera pie kura arī turpmāk turpinam trenēties un komunicēt par treniņa plāniem. Ja vēl nav sava individuālā trenera, tad griezieties pie manis mēģināsim ieteikt un salikt individuālos treniņus vasarai.

Lūdzu visus bērnu vecākus, kas mācās Valdorfa skolā un netiks Jūnijā 2 nedēļas uz tenisa nodarbībam, atsūtīt ziņu ar bērna vārdu uzvārdu un norādi - Valdorfs (26017878).

Valdorfa skolas bērniem tā pat kā pagājušo vasar tiks piešķirta atlaide, 28 Eur (4trx7Eur) apmērā par divām papildus skolas nedēļām Jūnijā, dēļ kurām netiks uz rīta treniņiem! Atlaides nesummējas.

Atgādinam, ka bērniem uz treniņu ir jābūt vienmēr līdzi 2 pāru sporta apaviem - vieni iekštelpām un otri āra tenisita kortiem. Ja grib iztikt ar vienām tenisa botām, tad pēc katra āra treniņa botām ir jānomazgā zole un jāiztīra no tenisita akmeņiem (tīrīšanas darbus veicam ārpus tenisa centra telpām). Ja treniņš ir paredzēts iekšā, tad ar paredzētajiem treniņu apaviem nedrīkst staigāt ārpus tenisa centra telpām, tai skaitā pārvietošanās no mašīnas uz tenisa centru.

Visi fiziskie treniņi notiks āra apstākļos! Lietus gadījumā iesim iekšā hallē tā pat kā ziemā!

Lūdzu esiet saprotoši, ka treneriem vasarā ir lielas slodzes un ne vienmēr uz grupu treniņiem jūsu bērns var tikt pie trenera ko vēlas. Starp treneriem ir sadalīta vienmērīga slodze uz visām grupām. Visi treneri ir zinoši un katram ir savas rakstura īpatnības un treniņu metodes, kuras reizēm nesaskan ar bērna raksturu. Bērni pierod pie viena trenera un citreiz ir grūti pierast pie trenera izmaiņām vai grupu sastāva izmaiņām, bet ir jācenšās pielāgoties! Lai varētu pēc iespējas kvalitatīvāk treneri vadīt nodarbības, mēs cenšamies bērnus metodiski pareizi salikt pēc fiziskās sagatavotības un tenisa spēles līmeņa, kas bieži vien sezonas laikā bērniem sāk atšķirties, tāpēc saprotam, ka bērnam ir grūti pieņemt izmaiņas it sevišķi tad, kad bērni jau sadraudzējas savā starpā. Mēs daram ko varam, lai visiem pēc iespējas būtu labāk!

 

Lūdzu informējiet, ja jūsu bērns netiek norādītajos laikos vasarā vai arī vasarā neapmeklēs grupas treniņus! Tie, kas informēja savlaicīgi par savu bērnu grupas neapmeklēšanu vasarā tie tika izņemti no grupām ārā un atkal tiks ņemti vērā pie Septembra grafiku sastādīšanas,tikai jau iespējams citos grupas sastāvos, ja nebūs vieta iepriekšējā grupas sastāvā!

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv