Vasaras treniņi 2016

06-04-2016

Dārgie vecāki un jaunie tenisisti!

Pirmkārt, vēlamies Jums pateikties par veiksmīgo sadarbību līdz šim. Kārtējā iekštelpu sezona būs sekmīgi aizvadīta, esam gandarīti par paveikto un motivēti tālākiem sasniegumiem. Ādažu novada bērni un jaunieši ir patiesi talantīgi sportisti un aizrautīgi sporta entuziasti - prieks strādāt un prieks kopā būt! Liels paldies arī vecākiem par atbalstu un līdzdalību!

Sagaidot mācību gada beigas, paredzam izmaiņas arī grupu sastāvos, tādēļ lūdzam līdz piektdienai, 8.aprīlim, visus pamatgrupu spēlētājus, kuri NEAPMEKLĒS vasaras treniņus, par to informēt, nosūtot īsziņu Lilitai uz tel.26017878. Izmantojot formulu "nav īsziņa=būs vasaras treniņos", iekļausim bērnus grupās un veiksim aprēķinu par treniņiem ierastajā kārtībā.

Pirmdien, 11.aprīlī, treneru komandai paredzēta sapulce, lai izveidotu bērnu spēkiem un interesēm piemērotākās treniņu grupas, tādēļ novērtēsim Jūsu laicīgu atsaucību.

Vienlaicīgi atgādinām par ĀTS noteikumiem, kas skar dalībniekus, kuri plāno apmeklēt treniņus nepilnu laiku:

  • Ja bērns neapmeklē tenisa treniņus vairāk kā vienu mēnesi , tad tiek piemērota atlaide 30% apmērā. 70%  no treniņu maksas jāapmaksā par vietas saglabāšanu grupā, pretējā gadījumā negarantējam, ka vieta grupā tiks saglabāta. Ja bērna vecāks plāno, ka bērns ilgāku laika periodu neapmeklēs grupu, tad par to obligāti ir jāinformē treneris, lai var savlaicīgi aizpildīt vietu grupā.

Bērnus un jauniešus, kuri rudenī vēlēsies atgriezties pie raketēm un bumbiņām, lūdzam paziņot par to līdz š.g.augusta sākumam. 

 

Uz turpmāku sadarbību un gaidīsim ziņas!

 

Ādažu tenisa skolas kolektīvs

© 2014-2023 tenisaskola.lv