Vasaras treniņu grafiks 2015

12-05-2015

Ir pieejams vasaras treniņu grafiks (1.06.-31.08.). Meklējiet sadaļā - Tenisa skola - Treniņu grafiks.  Meklētājā ierakstiet bērna vārdu uzvārdu un spiežiet uz pogu "Atrast". Dators Jums izfiltrēs Jūsu bērna grupu un individuālo treniņu dienas, laikus, grupu sastāvu un treneri, kas trenē konkrētajā dienā. Ja ir ieplānots individuālais treniņs un vēl neparādās treniņu grafikā, tad to saskaņojiet ar savu treneri, kas norādīts zemāk norādītajā failā, jo katram bērnam ir iedalīti konkreti treneri. Ja neatrodat bērnu grupā un viņam ir paredzēta vieta grupā, tad zvaniet - 26017878.

Sporta grupu bērniem visiem ir paredzēti individuālie treniņi un katram ir iedalīts savs treneris. Sarakstu ar treneriem pie kura trenera ir individuālie treniņi spiežiet uz excel dokumentu zemāk:

© 2014-2023 tenisaskola.lv