Ziemas grafiks 2018_2019

21-08-2018

Sākot ar 3.septembri sākas rudens/ziemas/pavasara (ziemas) grafiks.

Ņemiet vērā, ka grafiks vēl ir provizorisks.

Ņemiet vērā, ka daudziem grupu nosaukumi ir mainījušies.

Par tenisa pulciņu atsākšanas datumiem Ādažu un Kadagas bērnudārzā informācija tiks atsevišķi nosūtīta īsziņas veidā. Provizoriski tenisa pulciņi varētu atsākties no 17.septembra.

Ziemas grafiku skatīt šeit - 

Grafiku savam bērnam varat aplūkot ierakstot meklētājā savu bērna vārdu uzvārdu. Ja nevarat atrast savam bērnam grafiku, tad lūdzu zvaniet - 26017878 (Lilita). Lūdzu obligāti informējiet, ja norādītajos laikos jūsu bērns netiek, lai varam laicīgi izņemt no grupu sastāva un iespēju robežās piedāvāt citas alternatīvas.

Grafikā ir arī paredzēti laiki bērnu iesācēju grupām no 4 līdz 7 gadi. Ja ir kādam paziņas, kam ir bērni šādā vecumā un vēl nav izvēlēts sporta veids vai ir vēlme pamēģināt tenisu, tad droši iesakat un saņemat 10% atlaidi septembra grupas treniņiem! Atlaide spēkā, ja jaunie bērni tiek pieteikti līdz 1.septembrim un jauniesācējiem Septembrī būs 50% atlaide grupu treniņiem (obligāti jānorāda atsauce, kurš ieteica).

Vēlot veiksmīgu jauno mācību gadu un produktīvu treniņu sezonu,

Ādažu tenisa skolas kolektīvs!

© 2014-2023 tenisaskola.lv