Ziemas sezona 2019-2020

26-08-2019

Šonedēļ noslēdzas vasaras sezonas treniņu grafiki, un sākot ar 3.septembri treniņi notiks pēc ziemas sezonas grafika 2019-2020. Noskaidrot bērnu un jauniešu grafikus varat šeit - ievadot spēlētāja vārdu uzvārdu. Ja nevarat atrast pēc vārda uzvārda, tad zvaniet - 26017878. Gadījumā, ja netiek bērns/jaunietis uz norādītajiem grupas treniņu laikiem, tad lūgums pirmās septembra nedēļas laikā par to paziņot - Lilitai, bet par individuālo treniņu laikiem runājiet ar savu treneri.

2.septembrī - grupu treniņi nenotiek, ja kādam ir vēlme atnākt uz individuālo treniņu, tad par to vienojieties ar savu treneri. 

Sporta grupu / sacensību grupu bērniem šogad ar Septembra otro nedēļu Tenisa centrā Ādaži ir doma uzsākt sadarbību ar pieredzējušu fizioterapeiti, kas pagaidām strādās individuāli ar sportistiem trešdienās un piektdienās noteiktos laikos. Ja ir interese, lūdzu dodiet ziņu, lai zinām pieprasījumu.

Fiziskās sagatavotības treniņi pēc jaunā grafika tiks uzsākti ar septembra pirmo nedēļu. Septembrī treniņi notiks tā pat kā vasarā - skolas stadionā vai lietus gadījumā sporta kompleksā (Pirmā iela 42, Ādaži). Pārējo sezonu no oktobra dosim vēl ziņu, jo Tenisa centrā fiziskās sagatavotības treniņi nenotiks, jo lielās noslodzes dēļ bija jāatbrīvo zāle priekš tenisa treniņiem. Pagaidām paredzēts pirmdienās un otrdienās TC Apelsīns sporta telpās un ceturtdienās sporta kompleksā. 

Tenisa pulciņi bērnudārzos -
1) Kadagas bd - Mažavēji - gaidam telpu nomas konkursu, plānotais laiks Pirmdienās 16:00-18:00, pieteikšanās uz pulciņiem vēl sekos, kad būs informācija par telpu pieejamību. 

2) Ādažu PII Strautiņš - gaidam informāciju par telpu pieejamību.

Bērni, kuri šogad dodas skolā vai arī ir izgājuši vismaz divu gadu tenisa pulciņa programmu tiks piedāvāts pievienoties tenisa grupiņām Tenisa centrā Ādaži.


Informējam arī par to, ka lai varētu treneriem salikt kompakti tenisa treniņu laikus, daži no treneriem trenēs 1x nedēļā arī citos tenisa laukumos.

Zemāk tekstā nosauktie treneri nebūs pieejami darbadienu pēcpusdienās -
Pirmdienās - Alvis,
Ceturtdienās - Agnese,
Piektdienās - Alise un Anete.

Sporta treniņu tērpi un sporta krekli - bērniem, kas apmeklē tenisa sacensības ir paredzēts septembrī pasūtīt sporta treniņa tērpus ar TC Ādaži logo virsū (Nike jaka+bikses, krāsa melna, 42Eur) un  krekliņus ar Ādažu tenisa skolas logo (Nike krekli, krāsa pēc izvēles melni/balti, 15Eur). Šonedēļ un nākamnedēļ ir iespējams pielaikot - vaicājot pie TC Ādaži administrācijas, ja ir jau zināmi izmēri, tad telefoniski veikt pasūtījumu.  

Tenisa laukumu nomas maksa - no septembra būs 2 Eur dārgāka. Pamatgrupu treniņu maksa pagaidām nemainās un paliek 80Eur/ mēnesī, kamēr tiks veikti aprēķini par iespējamo cenu celšanos. Sporta grupām ar samazinātu dalībnieku skaitu grupā un vairāk nekā 2 stundu treniņiem/nedēļā izmaksas būs pagaidām kā iepriekšējā ziemas sezonā.

Veiksmīgu sezonu un sadarbību vēlot,
Ādažu tenisa skolas komanda!

 

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv