Ziemassvētku pasākums 17.-18.decembris

03-12-2022

Pasākuma datumus un laikus tenisa spēlēm pa vecuma grupām var aplūkot tikai Ādažu tenisa skolas audzēkņi caur savu TS profilu. Pārējie bērni laikus var nosakaidrot zvanot un pieteikumu formu aizpildot šeithttps://forms.gle/jV8QeuEYKg8TEUMp8

 

Aicinām TCĀdaži bērnus un jauniešus kā arī citus mūsu kluba draugus Ziemassvētku pasākumu! Piedalīties var visi, gan iesācēji, gan spēlējoši bērni un jaunieši. Visiem, kas prot spēlēt būs savstarpējās draudzības spēles ar/bez servēm.

Svinīgais pasākums "Savādā Pasaule" mazākajiem (5-8gadi) - stafetes, rotaļas, spēles un piepūšamā atrakcija! Dress kods: sporta botas, sporta apģērbs, pie apģērba var būt kāds svinīgs savāds atribūts, galvenais, lai viegli kustēties un atribūtika netraucē aktīvai kustībai!

Katrai vecuma grupai un līmenim būs savas tenisa draudzības spēles, atjautības konkursi un aktivitāšu programma līdz 3 stundu garumam. 

Vieta: Tenisa centrā Ādaži, Gaujas iela 26
Vecums: 5-16 gadi 
Dalības maksa: 15Eur
Laiks: pirms pasākuma katrai grupai tiks precizēts līdz 12.decembrim
 
Pieteikšanās: p.tenisaskola.lv - sadaļā Pasākumi! Ja nav sava Tenisa skolas profila, tad spēļu laikus un pieteikties var zvanot - 26017878! 
© 2014-2023 tenisaskola.lv