Ziemassvētku pasākums, treniņu maksājumi, treniņu grafika izmaiņas svētku dienās

06-12-2012

Aktuāla informācija:

1.Ziemassvētku pasākums - lūgums vecākus informēt TC Ādaži administrāciju vai Jūsu bērns piedalīsies Ziemassvētku turnīrā / pasākumā. Mums jāzin bērnu skaits, lai zinātu cik daudz jāpasūta saldumu paciņu kā arī varētu sastādīt sacensību tabulas! Informēt par piedalīšanos pasākumā var arī pa telefonu - 29447407.

Sīkāku informāciju par Ziemassvētku pasākumiem lasiet iepriekšējos Jaunumus vai spiediet šeit.

2.Treniņu grafika izmaiņas Decembra un Janvāra svētku dienās -

24.,25.,31.decembrī un 1.janvārī - treniņi nenotiks

26.decembra treniņi grupām – R7 nenotiks, G4 un R3 tiks pārcelti uz citu dienu (grupu sastāvus un treniņu grafikus varat aplūkot sadaļā Tenisa skola - Treniņu grafiks). G4, R3 pārcelto treniņu laikus varat precizēt pie sava trenera pēc 21.decembra. 

3.Treniņu maksājumi - kopējā treneru sapulcē tika precizēti noteikumi treniņu maksājumiem, lai visi saprastu maksājumu specifiku (kā piemēram, maksājumi slimību gadījumos, svētku dienās utt). Treniņu maksājumu nosacījumus varat izlasīt sadaļā Tenisa skola - Noteikumi 6. un 7.punktā. Sīkāku izklāstu kādēļ ir tāda maksājumu specifika varat lasīt šeit.

LIELU PALDIES vēlamies teikt visiem tiem klientiem, kas maksājumus veic savlaicīgi līdz 15.datumam!

Priecīgus svētkus vēlot,
Ādažu tenisa skolas
Treneru kolektīvs

 

 

© 2014-2023 tenisaskola.lv